عدم حضور در جلسه اداره کار برای شکایت از کارفرما

 سلام خسته نباشید ! من از کارفرما شکایت کردم . تمام جلسه ها را رفتم ولی کارفرما حضور نداشت . امروز به دلیل فوت داییم نتونستم بروم. محکوم می شوم چه اتفاقی میوفته ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که به صورت دقیق نمی توان جواب داد .بعضاً کارشناسانی که در جلسه حضور دارند و به خصوص کارشناس اداره کار نظر مهم‌تری دارد و اینکه پرونده چندمین بار است که در جلسه مطرح می‌شود هم مهم است و اینکه آیا کارفرما در جلسه آخر حضور داشته است یا نه نیز مهم است . به نظر من بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به آن شعبه اداره کار مراجعه کنید و موضوع را بگویید و درخواست بررسی مجدد بکنید.  در این صورت هم بهتر می توانید بفهمید پرونده در چه مرحله‌ای است و هم اینکه شانس مجدد حضور در جلسه را برای خودتان داشته باشید . توجه کنید که کارفرما هم نیامده است تا به حال و این یک نکته مثبت برای شما می باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر