انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو به خودروی جدید

 بنده کارت معلولیت خفیف از ناحیه دو پا دارم۰به نظر شما بیمه خویش فرمایی تامین اجتماعی را شروع کنم با۲۰سال سابقه بازنشست می شوم و آیا بهزیستی ماهانه۶۰۰ تومنی که به بیمه می دهم را چقدر تقبل میکنه به من بده ! و آیا مستمری هم به من تعلق میگیره یا نه ؟ چون سرکار نمی توانم بروم ولی کارتی که دادند خفیف زده ! ممنون از راهنمایی شما  ؟! شرمنده من باهزاربدبختی یکی‌ یکی خودرو مدل پایین خریدم و مدت 2 سال است که پلاک بنام خودمه ولی فروشنده تخفیف بیمه ماشین را بخاطر اینکه سال۹۷پلاک به اسمش بوده برداشته است.  الان من مجبور شدم بیمه ۳۱۵۰۰۰۰ برای پیکی بپردازم۰آیاراه حلی وجود دارد که بیمه ماشینم تخفیفات برگرده یا کمکی بشود ؟ ممنون ؟

با سلام ! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که به نظر من بد نیست بیمه خویش فرما تامین اجتماعی از نوع ۱۸ درصد داشته باشید .  اینکه بهزیستی به شما این پول را بدهد یا نمی دانم . بهزیستی اول میزان معلولیت شما را می سنجد و در ثانی معمولاً بودجه ندارد و برای دریافت مبلغ حق بیمه ها یا ۵۰ درصد یا به صورت کامل باید در صف بروید و تا جایی که می‌دانم خیلی افراد در صف هستند و بهزیستی به علت اینکه بودجه‌ای به ندارد نتوانسته حق بیمه آنها را تقبل کند . اگر شما در بیمه تامین اجتماعی بعد از ۲۰ سال بازنشسته شوید طبیعی است که مستمری به شما تعلق میگیرد . اما بابت سوالی که در مورد خودرو  پرسیده اید باید بگویم که وقتی فروشنده قبل از فروش تخفیف بیمه را برای خود برمی دارد دیگر شما نمی‌توانید کاری کنید . همان موقع می‌توانستید شرکت کنید که تخفیف بیمه برداشته نشود ولی طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث افراد می‌توانند قبل از فروش خودرو سابقه بیمه خود را به خودروی جدیدشان منتقل کند و بنابراین این سابقه تخفیف به خودروی جدید ایشان قطعاً منتقل شده است این دیگر به خودروی شما نخواهد رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر