شکایت برای دریافت دیه از کارفرما بعد از یک سال

 با سلام و خسته نباشید ! سوالم این است که اردیبهشت سال ۱۴۰۰دچار پارگی رباط صلیبی و مینیسک در محل کار شدم و از مزایای بیمه اجتماعی برای درمان استفاده کردم که شرکت بهم گفتند چون بیمه اجتماعی برایت رد کردیم و شما از مزایا استفاده کردید نمی توانید علیه شرکت و کارفرما شکایت کنید ؟  آیا حرفشون درست است یا نه ؟  و من سر کار رفتم و الان منو اخراج کردند .آیا با گذشت ۱سال الان می توانم علیه کارفرما شکایت کنم و  درخواست دیه کنم ؟ 

نه صحبت کارفرما درست نیست.  شما بابت دیه می توانید از ایشان شکایت کنید و ایشان یا باید خودش دیه را پرداخت کند یا بیمه مسئولیتی که دارد باید این دیه را پرداخت کند . اگر مدارک مربوط به حادثه را دارید و مدارک بیمارستانی که رفته اید حتی بعد از یکسال نیز می توانید از ایشان شکایت کنید.  می‌توانید از ایشان وکیل بگیرید و اگر خودتان هم بخواهید می توانید از طریق درگاه الکترونیک قضایی که در همه جا وجود دارد شکایت خود را تقدیم کنید.  به نظر من شکایت کنید بهتر است تا دیگر اینگونه با شما برخورد نکنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر