شکایت برای دریافت دیه از کارفرما بعد از یک سال

 با سلام و خسته نباشید ! سوالم این است که اردیبهشت سال ۱۴۰۰دچار پارگی رباط صلیبی و مینیسک در محل کار شدم و از مزایای بیمه اجتماعی برای درمان استفاده کردم که شرکت بهم گفتند چون بیمه اجتماعی برایت رد کردیم و شما از مزایا استفاده کردید نمی توانید علیه شرکت و کارفرما شکایت کنید ؟  آیا حرفشون درست است یا نه ؟  و من سر کار رفتم و الان منو اخراج کردند .آیا با گذشت ۱سال الان می توانم علیه کارفرما شکایت کنم و  درخواست دیه کنم ؟ 

نه صحبت کارفرما درست نیست.  شما بابت دیه می توانید از ایشان شکایت کنید و ایشان یا باید خودش دیه را پرداخت کند یا بیمه مسئولیتی که دارد باید این دیه را پرداخت کند . اگر مدارک مربوط به حادثه را دارید و مدارک بیمارستانی که رفته اید حتی بعد از یکسال نیز می توانید از ایشان شکایت کنید.  می‌توانید از ایشان وکیل بگیرید و اگر خودتان هم بخواهید می توانید از طریق درگاه الکترونیک قضایی که در همه جا وجود دارد شکایت خود را تقدیم کنید.  به نظر من شکایت کنید بهتر است تا دیگر اینگونه با شما برخورد نکنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر