آیا به کارمند دولت بیمه بیکاری تعلق می گیرد ؟

 با سلام ! من ۸سال سابقه کارمندی در دادگستری دارم به صورت قرارداد معین مشخص  . ۹ سال هم بصورت روزمزد شرکتی بودم .برج ۵ پارسال هیات تخلفات اخراجم کردند. در فرجه یک ماه بازگشت به کار بیمه بیکاری ثبت نام کردم . ‌یک کد گرفتم ولی بعدا بازگشت به کار را رد کردند . حالا بیمه بیکاری می توانم درخواست بدهم خودم یا وکیل بگیرم ؟ مثل اینکه باید بر علیه ساسانیان شکایت کنم ؟  اگر شما وکالتش را قبول کنید هزینه اش چقدر میشود ؟ می گویند کارمند نمی‌تواند از بیمه بیکاری استفاده کند واقعیت دارد ؟ 

با سلام ! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای اینکه بیمه بیکاری به شما تعلق بگیرد باید مشمول قانون کار باشید . یعنی اینکه کارمند دولت محسوب نشوید. یعنی در آخرین قرار داد تان نباید با یک شرکت پیمانکاری زیرمجموعه فرضا دادگستری قرارداد داشته باشید . اگر به صورت مستقیم با دادگستری قرارداد داشته باشید به نتیجه نمی‌رسید. اگر این شرایط را داشته باشید به شما تعلق می گیرد وگرنه به شما تعلق نمی گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر