دریافت حق بیمه به صورت مستقیم از خود کارفرما

 سلام وقتتون بخیر ! کارفرما ۲۷ ماهی که برای من ۱۵ روزه بیمه رد کرده صاحب کار قبلیم درست میشه؟ من ساعت کاریم ۸ تا ۱۷ بود . اکثرا تا ساعت ۲۰ هم گاهی اوقات کار می‌کردم . الان میشه توضیح بدید برای شروع کار دقیقا باید چیکار کنم؟ چه مدارکی را باید ارائه بدهم به اداره کار ؟ نام کاربری و اسم رمز دارم ؟ نمیشه به جای اینکه سابقم درست بشه بجاش پولش رو بهم بده؟ چون شنیدم چند نفر گرفتند ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید از طریق سایت اداره کار شکایت کنید. در شکایت تان مدارکی را ارائه کنید که نشان می دهد آنجا کار کرده اید . اگر بدهید دادخواست آن را کس دیگری بنویسد به نفع شماست . اگر اداره کار رای بدهد کارفرما باید حق بیمه را به شعبه تامین اجتماعی پرداخت کند و معمولا به شما پرداخت نمی‌کند . البته می‌توانید توافق کنید تا به شما پرداخت کند ولی این برای کارفرما مشکل ساز است  زیرا در صورتی که شما رای اداره کار را به شعبه تامین اجتماعی ارسال کنید حق بیمه باید به حساب تامین اجتماعی واریز شود حتی اگر توافق کرده باشید.  بنابراین کارفرماها معمولا چنین کاری انجام نمی دهند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر