دریافت حق بیمه به صورت مستقیم از خود کارفرما

 سلام وقتتون بخیر ! کارفرما ۲۷ ماهی که برای من ۱۵ روزه بیمه رد کرده صاحب کار قبلیم درست میشه؟ من ساعت کاریم ۸ تا ۱۷ بود . اکثرا تا ساعت ۲۰ هم گاهی اوقات کار می‌کردم . الان میشه توضیح بدید برای شروع کار دقیقا باید چیکار کنم؟ چه مدارکی را باید ارائه بدهم به اداره کار ؟ نام کاربری و اسم رمز دارم ؟ نمیشه به جای اینکه سابقم درست بشه بجاش پولش رو بهم بده؟ چون شنیدم چند نفر گرفتند ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید از طریق سایت اداره کار شکایت کنید. در شکایت تان مدارکی را ارائه کنید که نشان می دهد آنجا کار کرده اید . اگر بدهید دادخواست آن را کس دیگری بنویسد به نفع شماست . اگر اداره کار رای بدهد کارفرما باید حق بیمه را به شعبه تامین اجتماعی پرداخت کند و معمولا به شما پرداخت نمی‌کند . البته می‌توانید توافق کنید تا به شما پرداخت کند ولی این برای کارفرما مشکل ساز است  زیرا در صورتی که شما رای اداره کار را به شعبه تامین اجتماعی ارسال کنید حق بیمه باید به حساب تامین اجتماعی واریز شود حتی اگر توافق کرده باشید.  بنابراین کارفرماها معمولا چنین کاری انجام نمی دهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر