پرداخت حق بیمه سربازی تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی

 سلام !من 2 سال در شرکت مایع ظرفشویی کار می کردم با مواد شیمیایی برای سختی کار چکار باید کرد ؟ من در سال 66 سربازی رفتم و در سال 67 معاف شدم. این مدت را چگونه پیگیری کنم 11ماه است ؟

بابت سختی کار شما باید از طریق سایت مشاغل سخت  و زیان اور اداره کل ثبت نام کنید که به راحتی در گوگل قابل جستجو می باشد . بعداً آنها برای بررسی به شما اس ام اس می دهند و در جلسه حضور پیدا خواهد کرد . بابت معافیت تان و پیگیری زمان خدمت تان املاک تامین اجتماعی برای محاسبه حق بیمه سربازی و یا خدمتی است که در پشت کارت آن ثبت شده است . معمولاً در پشت کارت زمان خدمت را می‌نویسند و برای شما هم احتمالا زمان را می نویسند که چند ماه خدمت کرده اید . کافی است از طریق سایت تامین اجتماعی درخواستتان را بدهید. معمولاً مستقیم به سایت نظام وظیفه متصل می‌باشد و حق بیمه را آنلاین برای شما محاسبه می کند و به سادگی می تواند حق بیمه را با یک قسط و به صورت نقدی یا تا ۱۲ به صورت قسطی پرداخت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر