دیه شکستگی دندان در سال 1401

 با سلام ! استاد در یک زورگیری برای گوشی موبایل فرزندم را مورد ضرب و شتم قراردادند  بطوریکه از ناحیه فک دو جا شکستگی دارد که توسط جراح پلاستیک عمل شده و 3 تا پلاتین گذاشتند . یک ماه از این واقعه می گذرد ولی فک فرزندم بسیار کج است و قادر به غذا خوردن نیست . با سرنگ بهش غذا میدیم . در ضمن تعداد 5 دندانش هم در اثر ضربه با آجر شکسته و تراکستومی شده است.  حدود 20 روز تراک داشته که اکسیژن و ساکشن ریه از این ناحیه انجام می گرفته است . ضمنا فعلا پزشکی قانونی نزدیک به 80 روز طول درمان نوشتند تابعدازاین مدت مجددا بررسی گردد . حال عنایت فرموده منت بگذارید . بخاطر اینکه بنده جانباز هستم و هیچ کمکی ندارم   دست نیاز و مساعدت خدمت شما دراز کردم . اولا برای ادامه شکایت چه چیزهایی را باید برای قاضی بنویسم تا حق فرزندم ضایع نگردد . دوم حدود تقریبی  دیه را  محبت بفرمایید چون تا الان حدود 50 میلیون خرج کردم . ممنون از لطف و مرحمت جنابعالی

منتظر محبت شما هستم ؟ 

با سلام ! بابت شکایت اولاً شکایت باید برای دیه کنید که شما رو میفرستند پزشکی قانونی و پزشکی قانونی در این زمینه نظر می‌دهد و قاضی رای به پرداخت دیه می‌دهد که مورد خاصی هم نیست فقط شرح واقعه را بفرمایید و در دادسرا یا کلانتری شرح ماوقع را از شما میگیرند اما بابت هزینه‌های درمان که می‌فرمایید ۵۰ میلیون تومان خرج کرده اید جداگانه باید شکایت کنید و دادخواست بنویسید و هزینه هایی را که کرده اید ضمیمه درخواستتان کنید و شکایت شما باید حقوقی باشد و از طریق شورای حل اختلاف که نمی‌شود بلکه مستقیما از طریق دادسرا باید شکایت نمایید . بابت دیه دندان ها اگر دندان شکسته شده جزء دوازده دندان جلو باشد هر کدام ۱۵ میلیون تومان دیه دارد و اگر جزء دندان های عقب باشد هر کدام ۳۰ میلیون تومان دیه دارد . بابت شکستگی فک در حداقل حالت ۱۰ درصد دیه دارد معادل ۶۰ میلیون تومان .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر