دیه شکستگی دندان در سال 1401

 با سلام ! استاد در یک زورگیری برای گوشی موبایل فرزندم را مورد ضرب و شتم قراردادند  بطوریکه از ناحیه فک دو جا شکستگی دارد که توسط جراح پلاستیک عمل شده و 3 تا پلاتین گذاشتند . یک ماه از این واقعه می گذرد ولی فک فرزندم بسیار کج است و قادر به غذا خوردن نیست . با سرنگ بهش غذا میدیم . در ضمن تعداد 5 دندانش هم در اثر ضربه با آجر شکسته و تراکستومی شده است.  حدود 20 روز تراک داشته که اکسیژن و ساکشن ریه از این ناحیه انجام می گرفته است . ضمنا فعلا پزشکی قانونی نزدیک به 80 روز طول درمان نوشتند تابعدازاین مدت مجددا بررسی گردد . حال عنایت فرموده منت بگذارید . بخاطر اینکه بنده جانباز هستم و هیچ کمکی ندارم   دست نیاز و مساعدت خدمت شما دراز کردم . اولا برای ادامه شکایت چه چیزهایی را باید برای قاضی بنویسم تا حق فرزندم ضایع نگردد . دوم حدود تقریبی  دیه را  محبت بفرمایید چون تا الان حدود 50 میلیون خرج کردم . ممنون از لطف و مرحمت جنابعالی

منتظر محبت شما هستم ؟ 

با سلام ! بابت شکایت اولاً شکایت باید برای دیه کنید که شما رو میفرستند پزشکی قانونی و پزشکی قانونی در این زمینه نظر می‌دهد و قاضی رای به پرداخت دیه می‌دهد که مورد خاصی هم نیست فقط شرح واقعه را بفرمایید و در دادسرا یا کلانتری شرح ماوقع را از شما میگیرند اما بابت هزینه‌های درمان که می‌فرمایید ۵۰ میلیون تومان خرج کرده اید جداگانه باید شکایت کنید و دادخواست بنویسید و هزینه هایی را که کرده اید ضمیمه درخواستتان کنید و شکایت شما باید حقوقی باشد و از طریق شورای حل اختلاف که نمی‌شود بلکه مستقیما از طریق دادسرا باید شکایت نمایید . بابت دیه دندان ها اگر دندان شکسته شده جزء دوازده دندان جلو باشد هر کدام ۱۵ میلیون تومان دیه دارد و اگر جزء دندان های عقب باشد هر کدام ۳۰ میلیون تومان دیه دارد . بابت شکستگی فک در حداقل حالت ۱۰ درصد دیه دارد معادل ۶۰ میلیون تومان .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر