شکایت برای دریافت دیه از شهرداری

 با سلام ! پسرم چند روز پیش در داخل یکی از کوچه های محله در حال دوچرخه سواری بود که بصورت اتفاقی در یک چاله افتاده و در اثر همین از دوچرخه پرت شده بر روی آسفالت و قسمتی از ابرو و پلک و پیشانی و چانه پاره شده و سی و دو عدد بخیه زده شد و صورت ایشان نیز چندین خط زخم عمیق برداشته است . و من پس از انتقال به بیمارستان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم و شکایت خودم را به شهرداری تنظیم کردم . فردای آن روز به کلانتری محل رفته و به پزشکی قانونی مراجعه کردم . و تا الان منتظر نتیجه پزشکی قانونی هستم . آیا مستندات و مدارک خاصی نیاز است که من در دادگاه ارائه دهم یا خیر ؟ و آیا شهرداری وجود چاله را که منجر به این حادثه شده است را گردن خواهد گرفت یا خیر ؟ و آیا دیه ای به ما از بابت اینکه زیبایی پسرم از بین رفته تعلق میگیره یا نه ؟ خیلی ممنون میشم بنده حقیر را در این زمینه راهنمایی بفرمایید ؟ با سپاس ؟

باید مدارکی ارائه کنید که نشان دهید حادثه به چه علت بوده است . مانند گزارش اورژانس که راه را ندارید بهتر است شهادت نامه مکتوب شاهد آن را جمع آوری کنید که نشان دهد حادثه به چه علت بوده است مهمترین مدرک همین است که اثبات شود که به علت افتادن در چاله چنین اتفاقی رخ داده است و اگر شهرداری چنین چیزی را قبول نخواهد کرد. اگر آسیبی در صورت تان ایجاد گردد که اثر آن از بین برود دیه زیبایی نیز تعلق میگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر