مشاوره بابت مشاغل سخت و زیان آور

 سلام ! بنده نوزده سال وهشت ماه سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم تو یک کارگاه کامل . درخواست اداره کار هم سه ماه پیش آمده تایید شده است کامل . سن بنده ۳۶ سال است . آیا بازنشسته ۲۰ سال تو یک کارگاه کار سنگین به من می دهند ؟  درخواست برج ۱۱   ۱۴۰۰اداره کار همه ۱۰ تا ۱۴۰۱ تایید شد . رفتم اداره بیمه در سایت سابقه بازنشستگی موجود نیست ؟ لطفا راهنمای کنید مرسی ؟! اداره کار ، کار سخت را تایید کرد بدون حتی یک مخالف ؟ اگر امکانش هست توضیح دهید ؟ ممنون می شوم مرسی از محبت شما ؟ 

اگر عنوان شغلی در لیست بیمه هم جزو مشاغل سخت و زیان آور در اداره کار باشد تامین اجتماعی مخالفت ندارد . البته معمولاً در زمان بازنشستگی تامین اجتماعی مبلغ مربوطه را محاسبه می کند و با توجه به مستمری بازنشستگی شما از کارفرما می گیرد . اگر کارفرما از این مبلغ را پرداخت نکند خودتان می توانید پرداخت کنید و از کارفرما بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر