عدم برقراری مستمری فرزند دختر به علت طلاق صوری

 سلام و عرض ادب ! من حدود چند ماهه طلاق گرفتم . میخواستم بیمه بابام که مستمری بگیر بودند برام فعال بشه ! تو طلاق نامه ام به خاطر سهل انگار خودم اشتباهی کارمند زده شده بود که رفتم اصلاحیه زدم درست شد . ولی باز به خاطر سهل انگاری آدرس محل سکونت قبلی بر حسب عادت داده بودم منزل همسر قبلی را . اونم گفته از بدجنسی که ما صوری طلاق گرفتیم . در صورتی که من با مادرم منزل مادرم زندگی میکنم و اصلا صوری نبوده است . ولی من نمی دانم چطور این به اداره سرپرستی ثابت کنم . بنظر شما چه کار کنم من نه بیمه دارم نه کار حتی حضانت دخترانم را من گرفتم . الان از شما عاجزانه درخواست دارم راهنمایی کنید چه طور ثابت کنم  به اداره بازنشستگی ؟ 

وقتی گزارش طلاق صوری توسط کارشناسان بازرس تایید شده است دیگر شما نمی توانید کاری کنید . واقعیت این است که آنقدر طلاق صوری زیاد شده است که دیگر تشخیص طلاق واقعی از طلاق صوری بسیار سخت است و این موضوع به یک دردسر برای تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های بازنشستگی تبدیل شده است . تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است که با توجه به آرایی که من در دیوان عدالت اداری دیدم احتمال به نتیجه رسیدن نهایتاً ۵۰۵۰ است . چون با توجه به تعدد این نوع شکایات در بسیاری از مواقع اگر طلاق صوری بودن فرد بر اساس نظریه کارشناسان تامین اجتماعی تایید شود دیوان هم جانب سازمان را می‌گیرد . چون تعداد این شکایت‌ها بسیار زیاد شده است . راه دیگری به نظرم نمی‌رسد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر