عدم برقراری مستمری فرزند دختر به علت طلاق صوری

 سلام و عرض ادب ! من حدود چند ماهه طلاق گرفتم . میخواستم بیمه بابام که مستمری بگیر بودند برام فعال بشه ! تو طلاق نامه ام به خاطر سهل انگار خودم اشتباهی کارمند زده شده بود که رفتم اصلاحیه زدم درست شد . ولی باز به خاطر سهل انگاری آدرس محل سکونت قبلی بر حسب عادت داده بودم منزل همسر قبلی را . اونم گفته از بدجنسی که ما صوری طلاق گرفتیم . در صورتی که من با مادرم منزل مادرم زندگی میکنم و اصلا صوری نبوده است . ولی من نمی دانم چطور این به اداره سرپرستی ثابت کنم . بنظر شما چه کار کنم من نه بیمه دارم نه کار حتی حضانت دخترانم را من گرفتم . الان از شما عاجزانه درخواست دارم راهنمایی کنید چه طور ثابت کنم  به اداره بازنشستگی ؟ 

وقتی گزارش طلاق صوری توسط کارشناسان بازرس تایید شده است دیگر شما نمی توانید کاری کنید . واقعیت این است که آنقدر طلاق صوری زیاد شده است که دیگر تشخیص طلاق واقعی از طلاق صوری بسیار سخت است و این موضوع به یک دردسر برای تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های بازنشستگی تبدیل شده است . تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است که با توجه به آرایی که من در دیوان عدالت اداری دیدم احتمال به نتیجه رسیدن نهایتاً ۵۰۵۰ است . چون با توجه به تعدد این نوع شکایات در بسیاری از مواقع اگر طلاق صوری بودن فرد بر اساس نظریه کارشناسان تامین اجتماعی تایید شود دیوان هم جانب سازمان را می‌گیرد . چون تعداد این شکایت‌ها بسیار زیاد شده است . راه دیگری به نظرم نمی‌رسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر