پرداخت حق بیمه از دو کارگاه مختلف برای تامین اجتماعی

 سلام روز خوش ! سوال من : بنده در حال حاضر در شرکتی مشغول بکار هستم و بیمه تامین اجتماعی دارم . به لحاظ نوع شغلی که دارم ( بازاریابی) با شرکت دومی برای کار بازاریابی به توافق کاری رسیدیم . چون نخواستم شرکت دوم از واریز حق بیمه و شاغل بودنم مطلع شود گفتم الان بیمه نیستم . آیا می‌شود از دو شعبه مختلف بیمه تامین اجتماعی بطور همزمان بیمه واریز کرد و اینکه هیچ کدام از دو کارفرما متوجه نشوند و از نظر سازمان تامین اجتماعی در سوابق بیمه تامین اجتماعی بنده مشکلی پیش نمی آید ؟  واریز حق بیمه با یک شماره از دو شعبه بطور همزمان ؟ 

نه مشکلی پیش نمی آید معمولا . البته ممکن است در مراجعه حضوری کارفرما به شعبه ، کارمند تامین اجتماعی اتفاقی اطلاع رسانی کند . ولی چون الان پرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی است معمولا این موضوع آشکار نمی شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر