پرداخت حق بیمه از دو کارگاه مختلف برای تامین اجتماعی

 سلام روز خوش ! سوال من : بنده در حال حاضر در شرکتی مشغول بکار هستم و بیمه تامین اجتماعی دارم . به لحاظ نوع شغلی که دارم ( بازاریابی) با شرکت دومی برای کار بازاریابی به توافق کاری رسیدیم . چون نخواستم شرکت دوم از واریز حق بیمه و شاغل بودنم مطلع شود گفتم الان بیمه نیستم . آیا می‌شود از دو شعبه مختلف بیمه تامین اجتماعی بطور همزمان بیمه واریز کرد و اینکه هیچ کدام از دو کارفرما متوجه نشوند و از نظر سازمان تامین اجتماعی در سوابق بیمه تامین اجتماعی بنده مشکلی پیش نمی آید ؟  واریز حق بیمه با یک شماره از دو شعبه بطور همزمان ؟ 

نه مشکلی پیش نمی آید معمولا . البته ممکن است در مراجعه حضوری کارفرما به شعبه ، کارمند تامین اجتماعی اتفاقی اطلاع رسانی کند . ولی چون الان پرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی است معمولا این موضوع آشکار نمی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر