درخواست ازکارافتادگی با سابقه کم

 با سلام ! من حدودا سه سال پیش که 8 ماه بود بیمه اختیاری میریختم . دچار بیماری کلیه شده و کلیه هایم از کارافتاده و به دیالیز رفتم. همون موقع درخواست ازکارافتادگی دادم که گفتند کارت پایان خدمت نداری من هم به خاطر بیماریم درخواست معافیت دادم که تا سه ما پیش کارت پایان خدمتم گرفتم . رفتم بیمه گفتند دو سال گذشته باید دوباره پرونده  سازی کنید دوباره پرونده سازی کردند. فرستادن برای کمیسیون پزشکی ! حالا می خواهم ازتون بپرسم میشه پرونده منو انجام دهید ؟ هزینه اش چقدر میشه ؟  با تشکر ؟ 

من قبل از درخواستم یک سال و نیم سابقه بیمه دارم یعنی توی ده سال یک سال را دارم طبق قانون. از لحاظ پزشکی هم همه چی اوکی . ولی من میترسم دنبال یه چیزی بگردند که گیر بدهند . بیمه خیلی اذیت میکنه فقط دنبال یه چیزی میگرده که نشه ؟! امروز زنگ زدند گفتند فردا وقت کمیسیون ته؟! کمیسیون بیشتر به چی گیر میدن ؟

سلام ! پرونده تان به این سادگی نیست . ما کار کمیسیون میکنیم ولی سابقه بیمه شما خیلی کم است . درست است که قانون می‌گوید در ۱۰ سال اخیر 1 سال سابقه داشته باشید ولی واقعیت این است که سابقه های زیر ۵سال اکثرا برای از کار افتادگی مشکل دارند و معمولا از کار افتاده نمی کنند یا به علت اینکه معاف از خدمت شدند مستمری تعلق نمیگیرد . بستگی به کمیسیون و شهرتان دارد که ببینیم می توانیم از وکلای مان استفاده کنیم یا نه ؟


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر