درخواست ازکارافتادگی با سابقه کم

 با سلام ! من حدودا سه سال پیش که 8 ماه بود بیمه اختیاری میریختم . دچار بیماری کلیه شده و کلیه هایم از کارافتاده و به دیالیز رفتم. همون موقع درخواست ازکارافتادگی دادم که گفتند کارت پایان خدمت نداری من هم به خاطر بیماریم درخواست معافیت دادم که تا سه ما پیش کارت پایان خدمتم گرفتم . رفتم بیمه گفتند دو سال گذشته باید دوباره پرونده  سازی کنید دوباره پرونده سازی کردند. فرستادن برای کمیسیون پزشکی ! حالا می خواهم ازتون بپرسم میشه پرونده منو انجام دهید ؟ هزینه اش چقدر میشه ؟  با تشکر ؟ 

من قبل از درخواستم یک سال و نیم سابقه بیمه دارم یعنی توی ده سال یک سال را دارم طبق قانون. از لحاظ پزشکی هم همه چی اوکی . ولی من میترسم دنبال یه چیزی بگردند که گیر بدهند . بیمه خیلی اذیت میکنه فقط دنبال یه چیزی میگرده که نشه ؟! امروز زنگ زدند گفتند فردا وقت کمیسیون ته؟! کمیسیون بیشتر به چی گیر میدن ؟

سلام ! پرونده تان به این سادگی نیست . ما کار کمیسیون میکنیم ولی سابقه بیمه شما خیلی کم است . درست است که قانون می‌گوید در ۱۰ سال اخیر 1 سال سابقه داشته باشید ولی واقعیت این است که سابقه های زیر ۵سال اکثرا برای از کار افتادگی مشکل دارند و معمولا از کار افتاده نمی کنند یا به علت اینکه معاف از خدمت شدند مستمری تعلق نمیگیرد . بستگی به کمیسیون و شهرتان دارد که ببینیم می توانیم از وکلای مان استفاده کنیم یا نه ؟


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر