سابقه بیمه تامین اجتماعی در سال 1401

 با سلام !من چند ماه قبل تو یه شرکت کار می‌کردم حالا جای دیگری هستم. مسئول مالی شرکت قبلی زنگ زده میگه تامین اجتماعی یه سایت معرفی کرده و موظف کرده مارا که کل سابقه افرادی که آنجا کار می کردند را باید ثبت کنید حتی سابقه کاری که ربطی به این شرکت ندارد. من هم گفتم عین خلاف است و حتما بابت این درخواست مشکوک شما شکایت میکنم حالا شما چی میفرمایید حرفشون بی ربطه یا نه؟ ممنون؟

سلام تامین اجتماعی چنین درخواستی نداده است و چنین سایتی معرفی نکرده است هر کارفرما موظف به پرداخت حق بیمه کارگران خودش است و همچنین پیگیری مسائل مربوط به آنها. وقتی که کارگر از کارفرما جدا می شود دیگر عملاً مسئولیتی بر عهده کارفرما  نمی باشد. تامین اجتماعی هم بر اساس اطلاعات دقیقی که من دارم چنین درخواستی از کسی نداشته است و چنین سایتی نیز معرفی نکرده است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر