سابقه بیمه تامین اجتماعی در سال 1401

 با سلام !من چند ماه قبل تو یه شرکت کار می‌کردم حالا جای دیگری هستم. مسئول مالی شرکت قبلی زنگ زده میگه تامین اجتماعی یه سایت معرفی کرده و موظف کرده مارا که کل سابقه افرادی که آنجا کار می کردند را باید ثبت کنید حتی سابقه کاری که ربطی به این شرکت ندارد. من هم گفتم عین خلاف است و حتما بابت این درخواست مشکوک شما شکایت میکنم حالا شما چی میفرمایید حرفشون بی ربطه یا نه؟ ممنون؟

سلام تامین اجتماعی چنین درخواستی نداده است و چنین سایتی معرفی نکرده است هر کارفرما موظف به پرداخت حق بیمه کارگران خودش است و همچنین پیگیری مسائل مربوط به آنها. وقتی که کارگر از کارفرما جدا می شود دیگر عملاً مسئولیتی بر عهده کارفرما  نمی باشد. تامین اجتماعی هم بر اساس اطلاعات دقیقی که من دارم چنین درخواستی از کسی نداشته است و چنین سایتی نیز معرفی نکرده است .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر