دیه آسیب به ساقه مغز چقدر است ؟

 سلام وقتتون بخیر! دیه آسیب به ساقه مغز، در صورتی که مغز نتونه پیام رو به سایر اعضای بدن برای حرکت کردن بده و ۶ ماه الی یک سال زمان ببرد تا خوب بشه چقدر است؟ تصادف اتفاق افتاده در ماه حرام. و دیه گاز گرفتن زبان و خون اومدنش و بخیه زدنش چقدر است؟ زبان قطع نشده است و مشکلی هم در صحبت کردن نیست فقط زبان محکم گاز گرفته شده که منجر به خون اومدنش و پاره شدنش شده که بخیه زدند ؟

دیه آسیب به ساقه مغز در صورتی که مغز نتواند پیام را به سایر اعضای بدن بدهد بستگی به میزان طول درمان دارد. اگر خوب شود که معمولاً بین ۱۰ تا ۲۰ درصد دیه کامل دارد اگر خوب نشود ۵۰ درصد دیه کامل دارد. این اتفاق ربطی به ماه حرام ندارد. گاز گرفتن زبان که منجر به خون آمدن شده باشد حدود دو درصد دیه دارد یا نهایتاً 3 درصد.توجه داشته باشید که هر درصد دیه کامل معادل شش میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر