دیه آسیب به ساقه مغز چقدر است ؟

 سلام وقتتون بخیر! دیه آسیب به ساقه مغز، در صورتی که مغز نتونه پیام رو به سایر اعضای بدن برای حرکت کردن بده و ۶ ماه الی یک سال زمان ببرد تا خوب بشه چقدر است؟ تصادف اتفاق افتاده در ماه حرام. و دیه گاز گرفتن زبان و خون اومدنش و بخیه زدنش چقدر است؟ زبان قطع نشده است و مشکلی هم در صحبت کردن نیست فقط زبان محکم گاز گرفته شده که منجر به خون اومدنش و پاره شدنش شده که بخیه زدند ؟

دیه آسیب به ساقه مغز در صورتی که مغز نتواند پیام را به سایر اعضای بدن بدهد بستگی به میزان طول درمان دارد. اگر خوب شود که معمولاً بین ۱۰ تا ۲۰ درصد دیه کامل دارد اگر خوب نشود ۵۰ درصد دیه کامل دارد. این اتفاق ربطی به ماه حرام ندارد. گاز گرفتن زبان که منجر به خون آمدن شده باشد حدود دو درصد دیه دارد یا نهایتاً 3 درصد.توجه داشته باشید که هر درصد دیه کامل معادل شش میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر