محاسبه دیه قطعی بند انگشت

 درود! بنده در حادثه ناشی از کار یک بند انگشت دست چپم له شده و انگشت دیگر دستم شکسته و دو ناخن کنده شده و شکل ظاهری انگشتی که له شده طبیعی نیست و مقداری هم بی حس میباشد. لطفا راهنمائی کنید برای من ۵ ونیم درصد زده شده است. از طرفی من ۷سال است که زندانم و به این پول برای پیش خانه نیاز دارم. اگر اعتراض بزنم اضافه میشه یا نه؟ .تو را خدا راهنمایی کنید فرصت ندارم. برای خونه صاحب خونه فشار آورده است . ضمنا دستم پین گذاشته شد ۲عدد در صورت امکان یک بله یانه را برایم بفرست که اعتراض بزنم یا نه ؟

دیه تان درست محاسبه شده است. هم دیه انگشت له شده شما محاسبه شده است و هم ناخن شما. بنابراین به نظر من اصلا اعتراض نکنید فقط وقت خود را هدر می دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر