درخواست ازکارافتادگی به علت کم بینایی و نابینایی

 سلام وقت شما بخیر! همسرم به خاطر حادثه آبان ۹۸ بینایی یک چشم خودش را از دست داده و چشم دیگرش هم به خاطر این موضوع ضعیف تر شده است. شغلش آرایشگر است و حدود هجده سال سابقه بیمه تامین دارد ؟ میشه راهنمایی کنید چند درصد و چه مبلغی از کارافتادگی تعلق میگیره؟ سپاسگزارم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در صورتی از کار افتاده می شود که حداقل ۶۶ درصد از کار افتاده باشند و در صورتی که ۶۶ درصد از کار افتاده باشد حداقل حقوق را طبق قانون  شورای عالی کار که امسال 5 میلیون تومان است می گیرند.  البته برای اینکه از کار افتاده شود چشم دیگرش هم باید در حد خیلی کمی بینایی داشته باشد و اگر فقط ضعف بینایی داشته باشند نمی توانند از کار افتاده کلی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر