درخواست مجدد کمیسیون پزشکی برای افزایش درصد ازکارافتادگی

 خب قربان بنده طبق نسخه و برگه های تشخیصی پزشکانی که بنده رو عمل کردند . چه کمرم ، چه مچ دست راستم . و اینکه بنده نه تحصیلات آنچنانی دارم و نه حرفه ای جز جوشکاری و این هم در برگه طب کاریم فرم اشتغال و مقدماتی بنده همه اینارو اثبات میکنه !  اما حالا اگر برای جنابعالی امکانش هست و براتون مقدور هست من فرم گزارش حادثه ام و فرم پزشک معالجم رو براتون بفرستم و مطالعه کنید و ببینید واقعا این درست است و واقعا حق من ۵۱ درصد است ؟ با توجه به اینکه بنده ۵سال کلا سابقه بیمه دارم یعنی با این وجود و محاسبه میشه ماهی ۵۰۰اگر کمتر نشه پرداختی مستمری بنده و با توجه به این که بنده مستاجر و فاقد پدر و برادر هستم ، می توانم نسبت به اعتراض جواب مثبتی دریافت کنم . ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید واقعا ثواب دارد مممنون ! چون حقم داره ضایع میشه ؟

بله می توانید اعتراض کنید . مدارکتان هم می توانید بنویسید ببینم که می توانم کمک به شما کنم یا نه؟!  البته بهتر است رای کمیسیون را برای من بفرستید می خواهم ببینم. اینگونه بهتر می توانم توضیح دهم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر