درخواست مجدد کمیسیون پزشکی برای افزایش درصد ازکارافتادگی

 خب قربان بنده طبق نسخه و برگه های تشخیصی پزشکانی که بنده رو عمل کردند . چه کمرم ، چه مچ دست راستم . و اینکه بنده نه تحصیلات آنچنانی دارم و نه حرفه ای جز جوشکاری و این هم در برگه طب کاریم فرم اشتغال و مقدماتی بنده همه اینارو اثبات میکنه !  اما حالا اگر برای جنابعالی امکانش هست و براتون مقدور هست من فرم گزارش حادثه ام و فرم پزشک معالجم رو براتون بفرستم و مطالعه کنید و ببینید واقعا این درست است و واقعا حق من ۵۱ درصد است ؟ با توجه به اینکه بنده ۵سال کلا سابقه بیمه دارم یعنی با این وجود و محاسبه میشه ماهی ۵۰۰اگر کمتر نشه پرداختی مستمری بنده و با توجه به این که بنده مستاجر و فاقد پدر و برادر هستم ، می توانم نسبت به اعتراض جواب مثبتی دریافت کنم . ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید واقعا ثواب دارد مممنون ! چون حقم داره ضایع میشه ؟

بله می توانید اعتراض کنید . مدارکتان هم می توانید بنویسید ببینم که می توانم کمک به شما کنم یا نه؟!  البته بهتر است رای کمیسیون را برای من بفرستید می خواهم ببینم. اینگونه بهتر می توانم توضیح دهم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر