روش انتقال سابقه بیمه نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 با سلام !۶سال سابقه بیمه نیروهای مسلح دارم ۳سال تامین اجتماعی.چطور میتوانم ۶سال رابه تامین اجتماعی منتقل کنم؟ الان بیمه تامین اجتماعی ام؟ 

برای اینکه بتوانید سابقه ی بیمه نیروهای مسلح تان را به تامین اجتماعی منتقل کنید باید الان بیمه شده تامین اجتماعی باشید یعنی یا در جایی مشغول به کار باشید که حق بیمه تامین اجتماعی شما را پرداخت میکند یا اینکه به صورت پیش فرض در حال پرداخت حق بیمه باشید. اگر چنین شرایطی دارید درخواست خود را به شعبه بیمه تان بدهید و سوابق بیمه نیروهای مسلح تان را نیز ارائه کنید آنها خودشان با نیروهای مسلح مکاتبه کنند و معمولا یک نسخه از مکاتبه را به شما می‌دهند تا پیگیری کنید. نیروهای مسلح باید مبلغ حق بیمه که از شما گرفته اند را به حسابی که تامین اجتماعی اعلام می‌کند واریز کند. بعد مابه التفاوت  می‌ماند که معمولاً درصد بیشتری از حق بیمه است که باید توسط خودتان  پرداخت گردد. وقتی این مبلغ را پرداخت کنید حق بیمه شما به تامین اجتماعی منتقل می گردد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر