روش انتقال سابقه بیمه نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 با سلام !۶سال سابقه بیمه نیروهای مسلح دارم ۳سال تامین اجتماعی.چطور میتوانم ۶سال رابه تامین اجتماعی منتقل کنم؟ الان بیمه تامین اجتماعی ام؟ 

برای اینکه بتوانید سابقه ی بیمه نیروهای مسلح تان را به تامین اجتماعی منتقل کنید باید الان بیمه شده تامین اجتماعی باشید یعنی یا در جایی مشغول به کار باشید که حق بیمه تامین اجتماعی شما را پرداخت میکند یا اینکه به صورت پیش فرض در حال پرداخت حق بیمه باشید. اگر چنین شرایطی دارید درخواست خود را به شعبه بیمه تان بدهید و سوابق بیمه نیروهای مسلح تان را نیز ارائه کنید آنها خودشان با نیروهای مسلح مکاتبه کنند و معمولا یک نسخه از مکاتبه را به شما می‌دهند تا پیگیری کنید. نیروهای مسلح باید مبلغ حق بیمه که از شما گرفته اند را به حسابی که تامین اجتماعی اعلام می‌کند واریز کند. بعد مابه التفاوت  می‌ماند که معمولاً درصد بیشتری از حق بیمه است که باید توسط خودتان  پرداخت گردد. وقتی این مبلغ را پرداخت کنید حق بیمه شما به تامین اجتماعی منتقل می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر