آیا ممکن است از کار اخراج شوم ؟

 با سلام ! من سرپرست یکی از شعبات فروشگاه های افق کوروش هستم . این فروشگاه در دوره های قبل و با سرپرست قبلی هر دوره کسری زیادی آورده است . این دوره که تحویل من شده سوپروایزر قبل انبارگردانی خودش اومده و کسری های فروشگاه رو نقدی فاکتور کرده وحالا من باید از جیب خودم با این حقوق کم این ۲۰میلیون پرداخت کنم در صورتیکه در قرارداد مان همچین چیزی نیامده است . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟  اگر ندهم میتوانند اخراجم کنند ؟ تو قرار دادم همچین چیزی نیامده است ؟ 

بر اساس قوانین کار و تامین اجتماعی ایران متاسفانه کارفرما برای اخراج باز است و اینکه شما حتی اگر این مبلغ را هم پرداخت کنید ممکن است به دلایل دیگر در دوره زمانی دیگر اخراج شوید . به نظر من اگر این مبلغ ربطی به شما نداشته باشد چنین چیزی را پرداخت نکنید. شما فقط مسئول دوره خودتان هستید. هیچ قانونی نمی گوید که موارد کسری فروشگاه را از حساب خودتان پرداخت نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر