آیا ممکن است از کار اخراج شوم ؟

 با سلام ! من سرپرست یکی از شعبات فروشگاه های افق کوروش هستم . این فروشگاه در دوره های قبل و با سرپرست قبلی هر دوره کسری زیادی آورده است . این دوره که تحویل من شده سوپروایزر قبل انبارگردانی خودش اومده و کسری های فروشگاه رو نقدی فاکتور کرده وحالا من باید از جیب خودم با این حقوق کم این ۲۰میلیون پرداخت کنم در صورتیکه در قرارداد مان همچین چیزی نیامده است . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟  اگر ندهم میتوانند اخراجم کنند ؟ تو قرار دادم همچین چیزی نیامده است ؟ 

بر اساس قوانین کار و تامین اجتماعی ایران متاسفانه کارفرما برای اخراج باز است و اینکه شما حتی اگر این مبلغ را هم پرداخت کنید ممکن است به دلایل دیگر در دوره زمانی دیگر اخراج شوید . به نظر من اگر این مبلغ ربطی به شما نداشته باشد چنین چیزی را پرداخت نکنید. شما فقط مسئول دوره خودتان هستید. هیچ قانونی نمی گوید که موارد کسری فروشگاه را از حساب خودتان پرداخت نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر