درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات اعصاب و روان

 با سلام ! من کارمند رسمی با ۲۲ سال سابقه هستم  که از لحاظ کاری هیچ مشکلی نداشته ام ولی با توجه به اینکه کارم حسابداری بوده و تحت فشار سنگین ترین کارها بوده ام و همچنین بخاطر آزار و اذیت های روحی که در محل کار توسط همکاران شده ام و توانایی اثبات ندارم مدتهاست که توسط پزشک اعصاب و روان تحت درمان با دارو بوده ام. البته پزشک من متاسفانه دو سه سالی است که فوت کرده اند و مطبشان جمع شده و هم اینکه من بعد از آن خودم جسته و گریخته دارو خریده و خورده ام. الان به شدتی فشار روحی بر من وارد آمده که جمع کردم و توی خونه نشسته ام و از آنجایی که بخاطر شرایط دشمن گونه محیط کار با مرخصی حتی استحقاقی من موافقت نمی کنند و به شدت محیط بر علیه من است ( البته  سابقه بستری ندارم ) میخواستم ببینم می توانم از مزایای از کار افتادگی استفاده کنم و چگونه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که امکان اینکه درخواست از کار افتادگی دهید وجود دارد و پرونده تان در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.اما اگر شما بخواهید بابت بیماری اعصاب و روان از کار افتاده شوید باید حتماً سابقه بستری در بیمارستان داشته باشید وگرنه به نتیجه نمی رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر