درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات اعصاب و روان

 با سلام ! من کارمند رسمی با ۲۲ سال سابقه هستم  که از لحاظ کاری هیچ مشکلی نداشته ام ولی با توجه به اینکه کارم حسابداری بوده و تحت فشار سنگین ترین کارها بوده ام و همچنین بخاطر آزار و اذیت های روحی که در محل کار توسط همکاران شده ام و توانایی اثبات ندارم مدتهاست که توسط پزشک اعصاب و روان تحت درمان با دارو بوده ام. البته پزشک من متاسفانه دو سه سالی است که فوت کرده اند و مطبشان جمع شده و هم اینکه من بعد از آن خودم جسته و گریخته دارو خریده و خورده ام. الان به شدتی فشار روحی بر من وارد آمده که جمع کردم و توی خونه نشسته ام و از آنجایی که بخاطر شرایط دشمن گونه محیط کار با مرخصی حتی استحقاقی من موافقت نمی کنند و به شدت محیط بر علیه من است ( البته  سابقه بستری ندارم ) میخواستم ببینم می توانم از مزایای از کار افتادگی استفاده کنم و چگونه ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که امکان اینکه درخواست از کار افتادگی دهید وجود دارد و پرونده تان در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.اما اگر شما بخواهید بابت بیماری اعصاب و روان از کار افتاده شوید باید حتماً سابقه بستری در بیمارستان داشته باشید وگرنه به نتیجه نمی رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر