شکایت منشی از کارفرما برای حقوق و عیدی

 با سلام ! بنده ۵ سال منشی موسسه آموزشی هستم. ۶ روز در هفته و ۴ و نیم ساعت . با حقوق ۸۰۰ بدون بیمه ، مدیریت عذر بنده را خواستند. سوالم این است ک آیا راهی هست که حق و حقوقم را بگیرم؟ در حالی که بیمه نبودم. ولی برگه ای را به بنده دادند که امضا کنم در برگه نوشته بود که اینجانب .... حقوق ، بیمه ، سنوات را بطور کامل دریافت نموده ام. اما فعلا امضاء نکردم. ممکنه راهنمایی ام کنید تشکر؟ 

شما باید مدارکی جمع‌آوری کنید که مکتوب باشد و نشان دهد که برای ایشان کار کردید. شما بابت ۴۴ ساعت کار در هفته باید حداقل حقوق را طبق قانون کار دریافت کنید. عیدی و سنوات و مزایای ثابت و همچنین بیمه داشته باشید شما 28 ساعت در هفته کار کرده اید و احتمالاً حقوقتان باید چندین برابر این مقدار باشد. فقط باید با مدارک کافی به اداره کار شکایت کنید. ضمناً برگه ای که امضا کرده اید اهمیت خاصی ندارد و اگر به اداره کار شکایت کنید،  اداره کار از کارفرما مدارکی می خواهد که نشان دهد این مبلغ را به شما پرداخت کرده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر