شکایت منشی از کارفرما برای حقوق و عیدی

 با سلام ! بنده ۵ سال منشی موسسه آموزشی هستم. ۶ روز در هفته و ۴ و نیم ساعت . با حقوق ۸۰۰ بدون بیمه ، مدیریت عذر بنده را خواستند. سوالم این است ک آیا راهی هست که حق و حقوقم را بگیرم؟ در حالی که بیمه نبودم. ولی برگه ای را به بنده دادند که امضا کنم در برگه نوشته بود که اینجانب .... حقوق ، بیمه ، سنوات را بطور کامل دریافت نموده ام. اما فعلا امضاء نکردم. ممکنه راهنمایی ام کنید تشکر؟ 

شما باید مدارکی جمع‌آوری کنید که مکتوب باشد و نشان دهد که برای ایشان کار کردید. شما بابت ۴۴ ساعت کار در هفته باید حداقل حقوق را طبق قانون کار دریافت کنید. عیدی و سنوات و مزایای ثابت و همچنین بیمه داشته باشید شما 28 ساعت در هفته کار کرده اید و احتمالاً حقوقتان باید چندین برابر این مقدار باشد. فقط باید با مدارک کافی به اداره کار شکایت کنید. ضمناً برگه ای که امضا کرده اید اهمیت خاصی ندارد و اگر به اداره کار شکایت کنید،  اداره کار از کارفرما مدارکی می خواهد که نشان دهد این مبلغ را به شما پرداخت کرده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر