شکایت از کمیسیون پزشکی به دیوان عدالت اداری

 سلام ! مدارکی از سال گذشته ندارم . هرچی مدارک داشتم به کمیسیون پزشکی قبلی تحویل دادم . فقط یه فرم کارگزاری داد بردم پزشکش پر کرد ازکار افتادگی کلی زد بردم به کارگزاری تحویل دادم . بنده بیماری خاصی نداشتم که بیمارستان بستری بشم  .سال گذشته از ناحیه چشم چپ نابینا شدم واز چشم راست مات میبینم که به تشخیص پزشک معالج بیماری آر پی هستش . و به تشخیص کمیسیون پزشکی سال گذشته این بیماری قبل از بیمه بوده و برای از کار افتادگی تایید نشدم و قابل اعتراض نبود . آیا میتونم به دیوان عالی کشور مراجعه کنم ؟ 

می‌توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید ولی بعید است به نتیجه برسد . شما باید بر اساس بخشنامه 19.1 اقدام کنید چون بیماری قبل از بیمه پردازی بوده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر