شکایت بابت عدم پرداخت دستمزد توسط کارفرما

 جناب پدر من بنای ساختمانی است و به مدت 35 روز در ساختمانی کار بنایی انجام داده و منم اونجا کارگرش بودم. با صاحب خونه قرار داد هم نبسته است ولی طبق صحبتشون قرار بوده یه مقدار تخریب داشته باشند با یه مقدار گچ کاری و یه حمام و دستشویی رو 12ونیم براشون انجام بدهد ولی با شروع کار صاحب خونه تقریبا همه خونه رو تخریب و سرامیک کف موزاییک حیاط لکه گیری و... به کار اضافه شد طوری که بصورت روزمزد کارش میشد 27 میلیون در صورتی که ما هر بخشو با هم صحبت کردیم و در مجموع 21400 شد که نزدیک 6 میلیون زیر قیمت روز مزدی.

با این وجود صاحب خانه باز آخر کار گفت چند روز دیگه 10 تومنی که از کار مونده رو بهتون میدم ولی زد زیرش و میگه اصلا شما رو بجا نمیارم. طرف هم اطلاعاتی هست و اسمشم نمیدونیم؟! شماره پلاک ماشینو همه چیشم به نام خودش نیست و زنش هم پول واریز می کرده برامون؟! حالا ما امیدی هست شکایت کنیم بدون قرارداد و اینکه چقدر زمان میبره  و شکایت کیو کنیم اسم مرده رو هم نمیدونیم البته یه اسمی گفت ولی الکی بود است ؟ 

به نظر من شکایت کنید . از طریق شورای حل اختلاف و اگر اسم طرف را نمی دانید آدرس را بدهید و تقاضای کارشناسی کنید و کارشناس تامین دلیل کند و پرونده برای بررسی از غلات شورای حل اختلاف یا دادگاه برود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر