شکایت بابت عدم پرداخت دستمزد توسط کارفرما

 جناب پدر من بنای ساختمانی است و به مدت 35 روز در ساختمانی کار بنایی انجام داده و منم اونجا کارگرش بودم. با صاحب خونه قرار داد هم نبسته است ولی طبق صحبتشون قرار بوده یه مقدار تخریب داشته باشند با یه مقدار گچ کاری و یه حمام و دستشویی رو 12ونیم براشون انجام بدهد ولی با شروع کار صاحب خونه تقریبا همه خونه رو تخریب و سرامیک کف موزاییک حیاط لکه گیری و... به کار اضافه شد طوری که بصورت روزمزد کارش میشد 27 میلیون در صورتی که ما هر بخشو با هم صحبت کردیم و در مجموع 21400 شد که نزدیک 6 میلیون زیر قیمت روز مزدی.

با این وجود صاحب خانه باز آخر کار گفت چند روز دیگه 10 تومنی که از کار مونده رو بهتون میدم ولی زد زیرش و میگه اصلا شما رو بجا نمیارم. طرف هم اطلاعاتی هست و اسمشم نمیدونیم؟! شماره پلاک ماشینو همه چیشم به نام خودش نیست و زنش هم پول واریز می کرده برامون؟! حالا ما امیدی هست شکایت کنیم بدون قرارداد و اینکه چقدر زمان میبره  و شکایت کیو کنیم اسم مرده رو هم نمیدونیم البته یه اسمی گفت ولی الکی بود است ؟ 

به نظر من شکایت کنید . از طریق شورای حل اختلاف و اگر اسم طرف را نمی دانید آدرس را بدهید و تقاضای کارشناسی کنید و کارشناس تامین دلیل کند و پرونده برای بررسی از غلات شورای حل اختلاف یا دادگاه برود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر