بابت حق بیمه های تامین اجتماعی پرداخت نشده چه کاری انجام دهم؟

 با سلام! عرض ادب! برای خرید بیمه های عقب افتاده یا جا مانده چه کار باید بکنم؟ من از سال ۱۳۷۸ بیمه دارم و ما بین این تاریخ ها چند ماهی هست که کارفرما ها بیمه رد نکردند و جا مانده است. چطوری میتوانم این ماه ها را خرید کنم. سپاس ؟

در مورد شما  چیزی به عنوان خرید حق بیمه ندارید. شما بابت ماه هایی که حق بیمه شما توسط کارفرما پرداخت نشده است باید به اداره کار شکایت کنید و بعد از اینکه از اداره کار در این زمینه رای مثبت گرفتید می‌توانید با رای مربوط به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنید تا سابقه حق بیمه شما برای شما لحاظ گردد. البته حق بیمه باید توسط کارفرما پرداخت گردد. در اینگونه موارد تامین اجتماعی از اداره کل تامین اجتماعی استان تاییدیه می گیرد و بعد از تاییدیه، حق بیمه و جریمه مربوطه را به آدرس کارفرما ارسال می‌کند و پس از پرداخت حق بیمه سابقه برای شما در نظر گرفته می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر