بابت حق بیمه های تامین اجتماعی پرداخت نشده چه کاری انجام دهم؟

 با سلام! عرض ادب! برای خرید بیمه های عقب افتاده یا جا مانده چه کار باید بکنم؟ من از سال ۱۳۷۸ بیمه دارم و ما بین این تاریخ ها چند ماهی هست که کارفرما ها بیمه رد نکردند و جا مانده است. چطوری میتوانم این ماه ها را خرید کنم. سپاس ؟

در مورد شما  چیزی به عنوان خرید حق بیمه ندارید. شما بابت ماه هایی که حق بیمه شما توسط کارفرما پرداخت نشده است باید به اداره کار شکایت کنید و بعد از اینکه از اداره کار در این زمینه رای مثبت گرفتید می‌توانید با رای مربوط به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنید تا سابقه حق بیمه شما برای شما لحاظ گردد. البته حق بیمه باید توسط کارفرما پرداخت گردد. در اینگونه موارد تامین اجتماعی از اداره کل تامین اجتماعی استان تاییدیه می گیرد و بعد از تاییدیه، حق بیمه و جریمه مربوطه را به آدرس کارفرما ارسال می‌کند و پس از پرداخت حق بیمه سابقه برای شما در نظر گرفته می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر