درخواست ازکارافتادگی به علت کاهش بینایی

 با سلام !ببخشید من در حال حاضر مشغول بکار تو شرکتم ولی چشم راست بنده بینایی کاملش را از دست داده است. آیا بروم بیمه کار افتاده ام میکنند چون واقعا سختمه کار کردن چند باری نزدیک بود حادثه ببینم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که درخواست ازکار افتادگی می توانید بدهید ولی از کار افتادگی تان بستگی به بینایی چشم چپ تان دارد. درست است که چشم راست شما بینایی خود را به صورت کامل از دست داده است اما بینایی دیگر چشمتان هم باید در حد بینایی بسیار کم باشد به طوری که اگر فقط بخواهید بر اساس بیماریهای چشمی از کار افتاده شوید میزان کارکرد بینایی تان یعنی مجموعه بینایی هر دو چشم تان باید در حدی باشد که بدون کمک شخص دیگری نتواند به راحتی راه بروید مگر اینکه بخواهید این بیماری را با بیماری های دیگر ترکیب کنید اما با این وضعیت باید چشم تان  بینایی کمی داشته باشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر