درخواست ازکارافتادگی به علت کاهش بینایی

 با سلام !ببخشید من در حال حاضر مشغول بکار تو شرکتم ولی چشم راست بنده بینایی کاملش را از دست داده است. آیا بروم بیمه کار افتاده ام میکنند چون واقعا سختمه کار کردن چند باری نزدیک بود حادثه ببینم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که درخواست ازکار افتادگی می توانید بدهید ولی از کار افتادگی تان بستگی به بینایی چشم چپ تان دارد. درست است که چشم راست شما بینایی خود را به صورت کامل از دست داده است اما بینایی دیگر چشمتان هم باید در حد بینایی بسیار کم باشد به طوری که اگر فقط بخواهید بر اساس بیماریهای چشمی از کار افتاده شوید میزان کارکرد بینایی تان یعنی مجموعه بینایی هر دو چشم تان باید در حدی باشد که بدون کمک شخص دیگری نتواند به راحتی راه بروید مگر اینکه بخواهید این بیماری را با بیماری های دیگر ترکیب کنید اما با این وضعیت باید چشم تان  بینایی کمی داشته باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر