شکایت به رای پزشکی قانونی

 سلام شبتان بخیر ! ببخشید مزاحم شدم میشه لطفا برای پسرم بگویید چقدر دیه پرداخت میشه ؟ پاشو از انگشتش تا ران رو گچ گرفتن کلی کوفتگی داشت ولی فقط اینو نوشتن . ساییدگی تمام ساق پای راست و دو عدد حارصه ! آسیب  نسوج  پای راست در اثر اصابت جسم سخت . عدش که گچشو چند روز بعد باز کرد چون شل بود و از پاش در میومد و اینا دیدم کبودی داره ! بعضی جاهاش که روز پزشکی قانونی اصلا دکتره نگاه نکرد . فقط گفت جایش زخم یا کبودی داره من تجربشو نداشتم فکر کردم اونا باید بررسی کنند گفتم نمیدونم فقط اینو دیدم یعنی ساق پاش اونم دیگه بقیشو وا نکرد نگاه کنه . الانم پسرم شهر دیگست من شهر دیگه هستم و نمیتونم برای نوبت دوم ببرمش پزشکی قانونی و اون زخم ها و کبودیا کامل برطرف شده ؟ 

بابت ساییدگی ساق پای راست و دو عدد حارصه در مجموعه یک و نیم درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۹ میلیون تومان . ظاهراً بابت کبودی یا دیه تعیین نشده است . اگر همین مبلغی که گفتم بود حتماً با طرح  این موضوع از قاضی دادگاه یا از دادرس پرونده یا قاضی تحقیق نامه بگیرید و با نامه مجدداً به پدر های پزشکی قانونی اعتراض کنید تا پرونده متعدد در کمیسیون پزشکی پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر