درخواست دیه بعد از پایان حادثه

 با سلام و شب بخیر! ببخشید من سال گذشته در محل کار از کامیون افتاده و دچار شکستگی استخوان ران شدم و پزشکی قانونی ۱۴درصد ارش در نظر گرفت و دیه پرداخت شد ولی بعد از یک سال محل شکستگی سیاه شد . من مجدد برای شکایت رفتم . گفتند دفعه قبل در پرونده درباره سیاهی و شرایط حاد نوشته شده است و دیگه دیه تعلق نمی گیره ؟ من الان لنگ میزنم ولی میگن شامل کسی میشه که محدودیت حرکت دارد لطفاً راهنمایی کنید ؟ گر تعویض مفصل کنم چطور؟

لنگ زدن را متاسفانه دیگر دیه در نظر نمی‌گیرند و درست گفتند باید محدودیت حرکتی داشته باشید . اگر تعویض مفصل کنید متاسفانه با توجه به قانون اسفند سال ۹۹ که هرگونه اعمال جراحی را از دیه حذف کردند باز هم چیزی به شما تعلق نمی گیرد . به نظر من نهایتاً بابت هزینه‌های درمان اگر مقصر حادثه وجود دارد می توانید از ایشان شکایت کنید وگرنه دیگر دیه به شما تعلق نمی گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر