روش محاسبه مستمری بازنشستگی با پرداخت حق بیمه از دو کارگاه

 با سلام و درود! عزیز سوال دارم از حضورتان! بنده پرستارم. دو بیمارستان مشغول هستم روانپزشکی ایران پرستار رسمی هستم و بیمارستان میلاد قراردادی. از دو جا حق بیمه پرداخت میکنم. در مستمری بازنشستگی تاثیر داره یا نه  این ماه متوجه شدم که در پرداخت حقوق کارگاه دوم میانگین دستمزد دو سال آخرم کمتر شده است ؟

اگر فقط همین دو سال آخر را در بیمارستان میلاد مشغول به کار شده باشید به احتمال زیاد تامین اجتماعی لیست بیمه تان را رد می کند و میلاد را قبول نمی‌کند. اما اگر هم قبول کند میانگین دستمزد دو سال آخر بیمارستان میلاد در نظر می‌گیرد و در همان سابقه دو ساله ضرب می‌کند و مبلغ اندکی به حقوق نهایتا اضافه می کند. تازه این خطر وجود دارد که میلاد را به عنوان کارگاه اول در نظر بگیرد و بیمارستان ایران را به عنوان کارگاه دوم و ممکن است مستمری نهایی تان کمتر شود. خیلی دقت کنید و ترجیحا این کار را نکنید بهتر است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر