روش اثبات حادثه کاری چگونه است ؟

 با سلام و وقت بخیر! جسارتا بنده قبلاً هم خدمتتون عرض کردم ویزیتور هستم. شرکت آیا می‌تواند بگوید داخل کار نشده است. بنده 22 اردیبهشت این مشکل برایم پیش آمده و چون مرخصی نمی‌دادند به خاطر فروش شرکت. بنده 24 اردیبهشت مراجعه کردم که الان گفتند Acl بنده همان رباط صلیبی بنده پاره شده است. چون شرکت گفت شما فوتبال بازی کردید یا داخل منزل اینجوری شدید بنده رو اخراج کردند. آیا میتوانم کاری کنم چون کار بنده ویزیتوری هستش یعنی صبح تا ساعت شیش داخل خیابون به مغازه دارا سر میزنم؟! لطفا راهنماییم کنید؟

شرکت گفت هیچ جوری نمیتوانی ثابت کنی داخل کار شده یعنی هیچ بند و تبصره ای برای ما که ویزیتور هستیم نزدیک به چهار سال برای اون شرکت کار کردم الان هم خیلی راحت اخراجم کردن از ترس اینکه شکایت کنم؟

باید گزارش حادثه داشته باشید گزارش حادثه توسط بازرس اداره کار یا کارشناس دادگستری در حوزه کار تهیه می شود.  برای اینکه گزارش تهیه شود باید شهود کافی وجود داشته باشد و یا اینکه گزارش اورژانس وجود داشته باشد که به علت حادثه شما را از محل کار به بیمارستان برده باشد .اگر مدارک کافی داشته باشید به نتیجه می رسید وگرنه اثبات این موضوع سخت است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر