پرداخت همزمان بیمه رانندگان و بیمه اجباری

 سلام و عرض ادب ! یک سوال در مورد بیمه دارم لطفا راهنمایی کنید ؟ بنده بیمه رانندگان برون شهری پرداخت میکنم . حدود ده سال و اکنون در کارگاهی به عنوان راننده مشغول به کار شدم و برای من بیمه پرداخت میکنند و همچنان خودم بیمه خودم را پرداخت میکنم . آیا مشکلی پیش می آید.  در ضمن کارگاه بیمه کارگری پرداخت می کنند . ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

قطعه مشکل پیش می‌آید و یکی از روزهای بیمه شما مطمئنا توسط تامین اجتماعی دچار ایراد خواهد شد . اگر الان روشن هم نشود در زمانی که بخواهید حقوق بیمه بیکاری یا بازنشستگی بگیرید با مشکل مواجه می شوید . شما نمی توانید هم بیمه رانندگان باشید که نوعی بیمه خویش فرما است و هم بیمه اجباری شوید چون بیمه رانندگان بیمه ای است که از یارانه استفاده می کند و نباید برای کسانی که بیمه اجباری دارند استفاده شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر