پرداخت همزمان بیمه رانندگان و بیمه اجباری

 سلام و عرض ادب ! یک سوال در مورد بیمه دارم لطفا راهنمایی کنید ؟ بنده بیمه رانندگان برون شهری پرداخت میکنم . حدود ده سال و اکنون در کارگاهی به عنوان راننده مشغول به کار شدم و برای من بیمه پرداخت میکنند و همچنان خودم بیمه خودم را پرداخت میکنم . آیا مشکلی پیش می آید.  در ضمن کارگاه بیمه کارگری پرداخت می کنند . ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

قطعه مشکل پیش می‌آید و یکی از روزهای بیمه شما مطمئنا توسط تامین اجتماعی دچار ایراد خواهد شد . اگر الان روشن هم نشود در زمانی که بخواهید حقوق بیمه بیکاری یا بازنشستگی بگیرید با مشکل مواجه می شوید . شما نمی توانید هم بیمه رانندگان باشید که نوعی بیمه خویش فرما است و هم بیمه اجباری شوید چون بیمه رانندگان بیمه ای است که از یارانه استفاده می کند و نباید برای کسانی که بیمه اجباری دارند استفاده شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر