دریافت دیه از بیمه بعد از 12 سال

 یه سوالی داشتم؟  شوهرم سال ۱۳۸۸ غروب با موتور بوده و با ماشینی که خلاف اومده تصادف کرده است. بعد اون ماشین متواری شده .اون موقع شوهرم گواهی نامه نداشته است . بعد از تصادف و برخورد به بلوار بیهوش میشه و پای شوهرم زیر اگزوز  موتور می سوزه و تاندون پاش میسوزه طوری که یه ذره مونده قطع بشه . پنج شش بار عمل ناموفق داشته روپاش  که گراف بخوره . ولی بار آخر موفق بود. ولی الان پاش ضعیفه و دکتر گفته مواظب باش که دوبار پاش آسیب نبینه چون دیگه نمیشه کاری کرد. به نظرتون میشه از طریق بیمه خسارتهای بدن با گذشت این همه سوال پی گیری کنیم و دیه آسیب پاشو بگیریم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که عملا امکان پذیر نیست. معمولاً باید نظریه پزشکی قانونی باشد و نظریه پزشکی قانونی در این زمینه نداریم و پزشکی قانونی الان در مورد ۱۲ سال گذشته نظر نمی دهد و نمی توان به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر