دریافت دیه از بیمه بعد از 12 سال

 یه سوالی داشتم؟  شوهرم سال ۱۳۸۸ غروب با موتور بوده و با ماشینی که خلاف اومده تصادف کرده است. بعد اون ماشین متواری شده .اون موقع شوهرم گواهی نامه نداشته است . بعد از تصادف و برخورد به بلوار بیهوش میشه و پای شوهرم زیر اگزوز  موتور می سوزه و تاندون پاش میسوزه طوری که یه ذره مونده قطع بشه . پنج شش بار عمل ناموفق داشته روپاش  که گراف بخوره . ولی بار آخر موفق بود. ولی الان پاش ضعیفه و دکتر گفته مواظب باش که دوبار پاش آسیب نبینه چون دیگه نمیشه کاری کرد. به نظرتون میشه از طریق بیمه خسارتهای بدن با گذشت این همه سوال پی گیری کنیم و دیه آسیب پاشو بگیریم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که عملا امکان پذیر نیست. معمولاً باید نظریه پزشکی قانونی باشد و نظریه پزشکی قانونی در این زمینه نداریم و پزشکی قانونی الان در مورد ۱۲ سال گذشته نظر نمی دهد و نمی توان به نتیجه رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر