دیه سوختگی در قسمت های مختلف بدن

 ببخشید میخواستم بدونم دیه سوختگی با اسیدپاشی که بیمارستان و پزشک قانونی بگه 18 الی 19 درصد از درجه 1 است! مبلغ دیه امسال چقدر می شود؟ همان جور دیه کبودی و خراشیدگی دست و  پیشانی  که پا دیه کبودی چقدر میشه؟ استاد شرمنده یک سوال دیگ اینکه جرا پرونده اسید پاشی همسرم هنوز به دادگاه یا دادرسی نرفته با اینکه مدتش ⅖ بود تا الان هیچ جلسه ای نبود. .ممنون میشوم جوابشو محبت کنید بگویید ؟! سپاس فراوان ؟ 

دیه سوختگی ۱۸ درصد اگر در سر و صورت باشد معادل ۱۹ درصدی دارد که میشود ۱۱۴ میلیون تومان اما اگر در دیگر قسمت‌های بدن باشد حدود ۱۰ درصدی دارد معادل ۶۰ میلیون تومان. اگر در بدن باشد معادل 900 هزار تومان می‌شود و اگر در سر و صورت باشد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود.  انقدر شعب پرونده زیاد دارند که زمان رسیدن پرونده به دادرسی بسیار طول می کشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر