دیه سوختگی در قسمت های مختلف بدن

 ببخشید میخواستم بدونم دیه سوختگی با اسیدپاشی که بیمارستان و پزشک قانونی بگه 18 الی 19 درصد از درجه 1 است! مبلغ دیه امسال چقدر می شود؟ همان جور دیه کبودی و خراشیدگی دست و  پیشانی  که پا دیه کبودی چقدر میشه؟ استاد شرمنده یک سوال دیگ اینکه جرا پرونده اسید پاشی همسرم هنوز به دادگاه یا دادرسی نرفته با اینکه مدتش ⅖ بود تا الان هیچ جلسه ای نبود. .ممنون میشوم جوابشو محبت کنید بگویید ؟! سپاس فراوان ؟ 

دیه سوختگی ۱۸ درصد اگر در سر و صورت باشد معادل ۱۹ درصدی دارد که میشود ۱۱۴ میلیون تومان اما اگر در دیگر قسمت‌های بدن باشد حدود ۱۰ درصدی دارد معادل ۶۰ میلیون تومان. اگر در بدن باشد معادل 900 هزار تومان می‌شود و اگر در سر و صورت باشد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود.  انقدر شعب پرونده زیاد دارند که زمان رسیدن پرونده به دادرسی بسیار طول می کشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر