شکایت به دیوان عدالت اداری بابت برقراری بیمه بیکاری

 با سلام ! وقتتون بخیر! بنده ۱۰ ماه هست که از بیمه بیکاری استفاده میکنم که بیمه خرداد ماه من را رد نکردند و‌ پولی هم واریز نکردند.صبح با بیمه تماس گرفتم‌که بیمه رد نشده گفتن که شما عضو هیئت مدیره شرکتی هستید. بعدا متوجه شدم که شرکت همسرم هست و اسم بنده بدون هیچ‌مسئولیتی در اون شرکت درج شده صرفا جهت پر کردن اعضای شرکت. شرکت فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ثبت شده و بنده از مرداد ماه سال ۱۴۰۰ بیمه بیکاری دریافت میکنم، بنظرتون تکلیف چی‌میشه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالاً بیمه بیکاری تان قطع می‌شود و دیگر برقرار نمی شود. در بعضی مواقع به افراد گفته می‌شود که نامشان را از شرکت بیرون بیاورند تا بیمه بیکاری شان برقرار گردد ولی باز هم برقرار نمی شود. تنها راهی که در این زمینه وجود دارد شکایت به دیوان عدالت اداری می باشد که احتمال نتیجه گرفتن در آن ۵۰ درصد می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر