شکایت به دیوان عدالت اداری بابت برقراری بیمه بیکاری

 با سلام ! وقتتون بخیر! بنده ۱۰ ماه هست که از بیمه بیکاری استفاده میکنم که بیمه خرداد ماه من را رد نکردند و‌ پولی هم واریز نکردند.صبح با بیمه تماس گرفتم‌که بیمه رد نشده گفتن که شما عضو هیئت مدیره شرکتی هستید. بعدا متوجه شدم که شرکت همسرم هست و اسم بنده بدون هیچ‌مسئولیتی در اون شرکت درج شده صرفا جهت پر کردن اعضای شرکت. شرکت فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ثبت شده و بنده از مرداد ماه سال ۱۴۰۰ بیمه بیکاری دریافت میکنم، بنظرتون تکلیف چی‌میشه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالاً بیمه بیکاری تان قطع می‌شود و دیگر برقرار نمی شود. در بعضی مواقع به افراد گفته می‌شود که نامشان را از شرکت بیرون بیاورند تا بیمه بیکاری شان برقرار گردد ولی باز هم برقرار نمی شود. تنها راهی که در این زمینه وجود دارد شکایت به دیوان عدالت اداری می باشد که احتمال نتیجه گرفتن در آن ۵۰ درصد می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر