شکایت برای تغییر عنوان شغلی در لیست بیمه

 با سلام !وقتتون بخیر! من از سال ۹۵ به عنوان مسئول فنی تولید تجهیزات پزشکی در شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی مشغول به کار شدم. اصلا پیرو آگهی چاپ شده شرکت که یک نفر با مدرک مهندسی پزشکی برای ناظر فنی میخواستن رزومه ارسال کردم. بعد از گذشت یک سال به دلیل عملکرد خوبم علاوه بر سمت مسئول فنی، با حکم رئیس هیات مدیره به سمت بازرس رسمی کیفی رئیس هیئت مدیره در مجموعه کارخانجات(سه کارخانه دارند که من برای یکی از آنها به عنوان مسئول فنی استخدام شده بودم) منتسب شدم و ماموریت هایی نیز به دو کارخانه دیگر هم داشتم. در سال ۹۸ با حفظ دو سمت قبلی،عنوان مدیر تحقیق و توسعه را نیز با حکم رئیس هیئت مدیره گرفتم. در حال حاضر هر سه سمت مسئول فنی(ثبت شده در وزارت بهداشت)، بازرس کیفی رئیس هیئت مدیره و مدیریت تحقیق و توسعه را دارم. متاسفانه هفته گذشته در لیست بیمه دیدم که سه سال اول عنوان اپراتور تولید برایم درج شده! بعد امور آزمایشگاه و بعد کارشناس که به هیچ عنوان برایم قابل قبول نیست. خواستم راهنمایی بگیرم که به چه طریقی می توان عناوین درج شده اشتباه را در لیست بیمه اصلاح کرد؟  ممنون ؟

اگر 6 ماه گذشته باشد معمولاً تامین اجتماعی قبول نمی کند.  شما باید به اداره کار شکایت کنید  و رای مثبت اداره کار در این زمینه را بگیرید. سپس رای را به تامین اجتماعی ببرید. تامین اجتماعی هم قبول نمی کند و شما باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. با رای دیوان عدالت اداری مشکل حل می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر