شرایط بازنشستگی با مشاغل سخت و زیان آور

 سلام! ببخشید مزاحم شدم! لطفا کمک و راهنمایی کنید چون هرچه مراجعه میکنم جواب نگرفتم. من سرپل ذهاب زندگی می کنم. قرار شد در سال ۹۷ بازنشسته بشم اما به دلایلی  به ۱۴۰۱ یعنی الان موکول شدم. حالا ایراد میگیرند برگه سخت وزیان آور را تمدید کنم و می گویند دستورالعمل نیامده برای تمدید؟ کی میاد؟ چه کار کنم؟ بخدا سی و دو سال سابقه دارم و پنجاه سالمه و چهار ساله بیکارم. کمک کنید لطفا؟

اگر ۵۰ سال سن دارید و با احتساب مشاغل سخت و زیان آور ۳۲ سال  سابقه دارید می توانید بازنشسته شوید. معمولاً برای تمدید برگه مشاغل سخت و زیان آور کار خاصی ندارد و کافی است به اداره کاری که این رای را برای شما صادر کرده است مراجعه کنید و درخواست تمدید دهید. البته در بسیاری از موارد مشاهده کرده‌اید که اداره کار معمولاً رای سختی کار را تایید نمی‌کند ولی می توانید این کار را انجام دهید و با پیگیری فراوان اداره کار تایید می کند. اگر در تهران بودید آشنا داشتیم ولی در شهرستان متاسفانه نداریم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر