درخواست ازکارافتادگی بهیار به علت تعویض هر دو مفصل هیپ

 سلام! من کارمند قراردادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم و در بیمارستان قائم مشهد کار سنگین کمک بهیاری مشغول هستم و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستم. فروردین امسال پای چپم رو به علت سیاه شدن هیپ تعویض مفصل ران کردم و پروتز گذاشتم و یک ماه بعد از عمل، مجدداً پای راستم درد گرفت و رفتم پیش پزشک و عکس گرفتم و پزشک تشخیص داد که پای راستم هم باید عمل شود و تعویض مفصل گردد. آیا به من ازکار افتادگی کلی تعلق می‌گیرد؟

تعویض هر دو مفصل هیپ چه یک طرفه باشد و چه دو طرفه باشد باعث از کار افتادگی کلی میشود. البته از نظر قوانین تامین اجتماعی و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی. بنابراین اگر بیمه تان، بیمه تامین اجتماعی است و به کمیسیون تامین اجتماعی ارجاع داده می شوید می توانید از کار افتاده شوید البته به شرطی که حداقل ۵ سال سابقه بیمه پردازی داشته باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر