درخواست ازکارافتادگی بهیار به علت تعویض هر دو مفصل هیپ

 سلام! من کارمند قراردادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم و در بیمارستان قائم مشهد کار سنگین کمک بهیاری مشغول هستم و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستم. فروردین امسال پای چپم رو به علت سیاه شدن هیپ تعویض مفصل ران کردم و پروتز گذاشتم و یک ماه بعد از عمل، مجدداً پای راستم درد گرفت و رفتم پیش پزشک و عکس گرفتم و پزشک تشخیص داد که پای راستم هم باید عمل شود و تعویض مفصل گردد. آیا به من ازکار افتادگی کلی تعلق می‌گیرد؟

تعویض هر دو مفصل هیپ چه یک طرفه باشد و چه دو طرفه باشد باعث از کار افتادگی کلی میشود. البته از نظر قوانین تامین اجتماعی و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی. بنابراین اگر بیمه تان، بیمه تامین اجتماعی است و به کمیسیون تامین اجتماعی ارجاع داده می شوید می توانید از کار افتاده شوید البته به شرطی که حداقل ۵ سال سابقه بیمه پردازی داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر