آیا ایام تعطیل از ساعات کاری حذف می گردد؟

 با سلام !وعرض ادب خدمت شما و همکاران محترمتان ! من به صورت ۲۴ ساعت کار و۴۸ ساعت آف در واحد پیشگیری از بیماری هاری در مرکز بهداشت مشغولم. سوالم اینه که آیا ایام تعطیل که سایر کارمندان تعطیل هستند و اینجوری بگم که از ساعت کاری ماهانشون کم میشه مثلا در فروردین ماه کلیه کارمندان بجای ۱۷۵ ساعت تقریبا۱۴۰ ساعت کار میکنند اما ما ۲۴۰ ساعت میشه لطف کنید و بگویید اضافه کار در این ماه و بطور کل برای ماههای که تعطیلی دارند آیا اون تعطیلات از ساعت موظفی کسر میشه و اضافه کار داده میشه؟ یا نه؟ ممنون میشم پاسخ بدید ؟ البته امیدوارم منظورم  و سوالم را توانسته باشم درست به شما عزیز انتقال بدهم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چون شما مشمول قانون کار نیستید و پیرو قانون کارمندان دولت هستید بابت ایام تعطیل باید از ساعت کاری موظف شما کسر شود و در صورتی که در این ساعت کار کرده باشید اضافه کار ایام تعطیل برای شما محاسبه گردد. اگر در این ساعت کار نکرده باشید ولی مجموعه ساعت های تان با کسر ایام تعطیل بسیار بیشتر از ساعت موظفی باشد باید اضافه کار معمولی برای شما محاسبه کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر