مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

 با سلام! من از سال 1366 تا سال 1382 در کارخانه جهان چیت قسمت ریسندگی و قسمت رینگ کار میکردم. چون کارخانه ورشکسته شد ما را بیرون کردند. بعد که حالا حدود 27 سال  سابقه کار دارم میخواستم بدانم سختی کار به من میخوره؟! البته هنوز هم مشغول کار هم هستم  و برای سختی کار هم کد رهگیری گرفتم.  میخواستم بدانم میتوانم سختی کار بگیرم. من متولد 1347 هستم با تشکر؟! راستی این هم بگویم که بعد از کارخانه سال 1386 به بعد دوباره شروع به کار کردم تا همین که ادامه میدهم؟

تشخیص موضوع بر عهده اداره کار است. از نظر کاری به نظر من به شما تعلق می گیرد ولی این سال ها مربوط به گذشته است یعنی سال‌های ۱۳۶۶ به بعد احتمال رد درخواستتون وجود دارد مگر اینکه در همان زمان پرونده وجود داشته باشد که همکاران شما از مزایای مشاغل سخت و زیان آور استفاده کرده باشند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر