مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

 با سلام! من از سال 1366 تا سال 1382 در کارخانه جهان چیت قسمت ریسندگی و قسمت رینگ کار میکردم. چون کارخانه ورشکسته شد ما را بیرون کردند. بعد که حالا حدود 27 سال  سابقه کار دارم میخواستم بدانم سختی کار به من میخوره؟! البته هنوز هم مشغول کار هم هستم  و برای سختی کار هم کد رهگیری گرفتم.  میخواستم بدانم میتوانم سختی کار بگیرم. من متولد 1347 هستم با تشکر؟! راستی این هم بگویم که بعد از کارخانه سال 1386 به بعد دوباره شروع به کار کردم تا همین که ادامه میدهم؟

تشخیص موضوع بر عهده اداره کار است. از نظر کاری به نظر من به شما تعلق می گیرد ولی این سال ها مربوط به گذشته است یعنی سال‌های ۱۳۶۶ به بعد احتمال رد درخواستتون وجود دارد مگر اینکه در همان زمان پرونده وجود داشته باشد که همکاران شما از مزایای مشاغل سخت و زیان آور استفاده کرده باشند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر