شکایت برای دریافت دیه دنبالچه و مهره های کمر

 خسته نباشی!  دوتا مهره هام سرکار شکستند. پله از زیر پام کنده شد با پشت افتادم مهره 12 با استخوان دنبالچم شکسته شد. میخواستم راهنمایی از بکنی باید چیکار کنم؟ گزارش حادثه هم برام رد شد ممنون میشم راهنماییم کنی؟

بابت دیه ابتدا ببینید شرکت شما بیمه مسئولیت کارفرما دارد اگر دارد با مدارک پزشکی  و با نامه معرفی کارفرما به بیمه مسئولیت مراجعه کنید. اگر ندارد تنها راهی که دارید می توانید شکایت کنید از طریق دادسرا تا بتوانید از کارفرما دیه بگیرید که در این صورت حدود ۱۸ درصد دیه برای شما محاسبه خواهد شد. بابت این موضوع معمولا نمی توانید از تامین اجتماعی غرامت بگیرید ولی میتوانید بابت ایامی که استراحت گرفتید کمک هزینه ایام بیماری از تامین اجتماعی بگیرید و کافی است که مدرک استراحت پزشکی تان را از طریق سایت تامین اجتماعی ارسال نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر