شکایت برای دریافت دیه دنبالچه و مهره های کمر

 خسته نباشی!  دوتا مهره هام سرکار شکستند. پله از زیر پام کنده شد با پشت افتادم مهره 12 با استخوان دنبالچم شکسته شد. میخواستم راهنمایی از بکنی باید چیکار کنم؟ گزارش حادثه هم برام رد شد ممنون میشم راهنماییم کنی؟

بابت دیه ابتدا ببینید شرکت شما بیمه مسئولیت کارفرما دارد اگر دارد با مدارک پزشکی  و با نامه معرفی کارفرما به بیمه مسئولیت مراجعه کنید. اگر ندارد تنها راهی که دارید می توانید شکایت کنید از طریق دادسرا تا بتوانید از کارفرما دیه بگیرید که در این صورت حدود ۱۸ درصد دیه برای شما محاسبه خواهد شد. بابت این موضوع معمولا نمی توانید از تامین اجتماعی غرامت بگیرید ولی میتوانید بابت ایامی که استراحت گرفتید کمک هزینه ایام بیماری از تامین اجتماعی بگیرید و کافی است که مدرک استراحت پزشکی تان را از طریق سایت تامین اجتماعی ارسال نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر