اثبات کارکرد برای کارفرما به چه مدارکی نیاز دارد؟

 با سلام !وقت شما بخیر! شرمنده یک سوالی داشتم اگر در توانتون هست من رو راهنمایی کنید ممنون. من یک کارگر جوشکاری هستم  در شهرستان سبزوار که تقریبا 16 سال برای چند تا برادر کار کرده ام  که این برادران زیر نظر کارفرما که پدرشان باشد بیمه بودند ولی پدرشان بازنشسته شده و اصلا کار نمی کرد. خلاصه من نه قرارداد کتبی ونه بیمه داشتم و دستمزد نقدی بهم میدادند. این یکی دو سال آخر برایم کارت بکارت می کردند. حالا من اگر شکایت کنم به من حق وحقوقی تعلق میگیرد؟ البته شاهد زیاد هستند که شهادت بدهند که من سالهاست که برای این ها کار کرده ام . اگه محبت کنید جواب من  رو بدین بزرگواری کردید ؟

اگر شکایت بکنید و ثابت کنید که برای آنها کار کردید آنها باید حقوق و مزایا و بیمه شما را پرداخت کنند. اما برای اینکه ثابت کنید باید مدارک مکتوب داشته باشید مثلا پرینت حسابی که حقوق به حساب شما واریز کردند یک مدرک مکتوب محسوب می شود. شهادت شهود زیاد اهمیتی ندارد. باید جستجو کنید و  مدارک مناسبی برای اثبات کارکرد پیدا کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر