شرایط بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 باسلام! بنده با 20 سال و دو ماه سابقه بیمه و 50 سال و دو ماه سن میتوانم سختی کار بگیرم؟ بنده مدت 13 سال در کارخانه مواد پلیمری و شیمیایی بصورت شیفت 8 ساعته کار کردم و بعد از آن مدت 26 ماه بیمه بیکاری استفاده کردم و سپس بدون وقفه مدت 28 ماه در کارخانه دیگری با تولید مواد پلیمری و شیمیایی بصورت روز کار کار کردم و الان هم باز بدون وقفه و قطع بیمه مدت 6 ماه است که در کارخانه تولیدات پلیمری به صورت شیفت 12 ساعته مشغول به کار هستم و عنوان شغلی ام در همه ی این شرکتها بازرس کنترل کیفی بوده است ایا سختی کار به من تعلق می گیرد.ممنون از پاسخگویی شما؟

با سلام! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله اگر ۲۰ سال به صورت متمادی سابقه مشاغل سخت و زیان آور داشته باشید که البته بیمه بیکاری هم جزو آن محاسبه می شود می توانید بازنشسته شوید قانون مشکلی ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر