شرایط بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 باسلام! بنده با 20 سال و دو ماه سابقه بیمه و 50 سال و دو ماه سن میتوانم سختی کار بگیرم؟ بنده مدت 13 سال در کارخانه مواد پلیمری و شیمیایی بصورت شیفت 8 ساعته کار کردم و بعد از آن مدت 26 ماه بیمه بیکاری استفاده کردم و سپس بدون وقفه مدت 28 ماه در کارخانه دیگری با تولید مواد پلیمری و شیمیایی بصورت روز کار کار کردم و الان هم باز بدون وقفه و قطع بیمه مدت 6 ماه است که در کارخانه تولیدات پلیمری به صورت شیفت 12 ساعته مشغول به کار هستم و عنوان شغلی ام در همه ی این شرکتها بازرس کنترل کیفی بوده است ایا سختی کار به من تعلق می گیرد.ممنون از پاسخگویی شما؟

با سلام! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله اگر ۲۰ سال به صورت متمادی سابقه مشاغل سخت و زیان آور داشته باشید که البته بیمه بیکاری هم جزو آن محاسبه می شود می توانید بازنشسته شوید قانون مشکلی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر