بررسی استراحت پزشکی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام! من مشکل قلبی داشتم و در برج ۸ پارسال ای سی دی گذاشتم و استراحت پزشکی بودم و در کمیسیون شرکت کردم و رد شدم  و دوباره دکتر استراحت به من داد. امروز شورای پزشکی استراحت من را تایید نکرد و دوباره برای کمیسیون شرکت کردم. حالا باید چه کار کنم بروم سرکار یا استراحتم را ادامه بدهم تا کمیسیون برگزار شود. استراحتی که اقای دکتر حق جو به من داده از یک چهار تا سی و یک چهار است و منتظر کمیسیون پزشکی هستم برای کار افتادگی و استراحتی که تایید نکردند از ۲۷ دو است تا ۳۱ سه  چه کار باید بکنم؟

سلام! اگر بروید سر کار که مشکل حل می‌شود و دیگر نیاز به تایید استراحت کمیسیون پزشکی ندارید. احتمالاً استراحت پزشکی هایی که آورده اید زیاد شده است و وقتی استراحت زیاد شود و نیاز به درخواست از کار افتادگی باشد پرونده برای بررسی استراحت و از کار افتادگی به کمیسیون ارجاع می شود. من حدس میزنم استراحت شما در کمیسیون تایید شود. اگر به سرکار نروید و منتظر تایید استراحت باشید کمی ریسک هم دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر