بررسی استراحت پزشکی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام! من مشکل قلبی داشتم و در برج ۸ پارسال ای سی دی گذاشتم و استراحت پزشکی بودم و در کمیسیون شرکت کردم و رد شدم  و دوباره دکتر استراحت به من داد. امروز شورای پزشکی استراحت من را تایید نکرد و دوباره برای کمیسیون شرکت کردم. حالا باید چه کار کنم بروم سرکار یا استراحتم را ادامه بدهم تا کمیسیون برگزار شود. استراحتی که اقای دکتر حق جو به من داده از یک چهار تا سی و یک چهار است و منتظر کمیسیون پزشکی هستم برای کار افتادگی و استراحتی که تایید نکردند از ۲۷ دو است تا ۳۱ سه  چه کار باید بکنم؟

سلام! اگر بروید سر کار که مشکل حل می‌شود و دیگر نیاز به تایید استراحت کمیسیون پزشکی ندارید. احتمالاً استراحت پزشکی هایی که آورده اید زیاد شده است و وقتی استراحت زیاد شود و نیاز به درخواست از کار افتادگی باشد پرونده برای بررسی استراحت و از کار افتادگی به کمیسیون ارجاع می شود. من حدس میزنم استراحت شما در کمیسیون تایید شود. اگر به سرکار نروید و منتظر تایید استراحت باشید کمی ریسک هم دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر