شکایت به دیوان برای احتساب مشاغل سخت و زیان آور

 سلام وقت بخیر! پدرم در سالهای ۷۳ تا ۸۲ کارگر شهرداری بوده و در بخش خدمات شهر که جز مشاغل سخت و زیان آور فعالیت داشته منتها در قراردادها متاسفانه عنوان شغلی ایشان امور شهر نوشته شده و الان درخواست بازنشستگی دادند ولی بیمه قبول نکرده با توجه به اینکه خود شهرداری برای سازمان نامه زده که منظور از امور شهر همان خدمات شهر بوده ولیکن کمیته استانی بازنشستگی را قبول نکرده حالا باید چه کار کنم ؟؟به نظرتون درخواست اصلاح عنوان شغلی را باید در دیوان مطرح کنم ؟؟اگر راهنمایی نمایید ممنون خواهم شد؟

با سلام! تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری می باشد. از یک کارشناس حقوقی و یا وکیل استفاده کنید و یک دادخواست خوب برای دیوان عدالت اداری بنویسید. به نظر من به نتیجه می رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر