درخواست ازکارافتادگی برای دریافت مستمری مادر

با سلام ! در خصوص یک پرونده از شما نظر میخوام. من مادرم در سن ۶۰سالگی فوت کردند و پدرم اون موقع ۶۵سال داشت. به خاطر کدورت سن و حواس پرتی و مشکلات اعصاب میخواستم از کار افتادگی براش بگیرم که حقوق مادرمو به او بدهند. پدرم الان ۷۰سالشه و فاقد توان کار آیا امکان دارد کمیسیون پزشکی تجدید نظر کند تو رای قبلی؟! میشود به خاطر سن بالا برایش تقاضای از کار افتادگی بدم؟!۷۰سالشه؟ 

باید درخواست از کار افتادگی بدهید و تاریخ از کار افتادگی ایشان قبل از فوت مادر تا مستمری به ایشان تعلق بگیرد. در ضمن به خاطر پیری برای کسی از کار افتادگی تعیین نمی کنند و باید بیماری داشته باشد که بر اساس کتابچه از کار افتادگی درصد به  آن تعلق بگیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر