درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 با سلام ! بنده یازده سال سابقه بیمه در کار اپراتوری جایگاه سی ان جی را دارم. قبل از شروع کار هم بیماری اعصاب داشتم. کارت معلولیت اعصاب و روان هم داشتم. بستری هم شدم. قبل از کارم چندتا شوک الکتریکی هم به سرم دادند. این یازده دوازده سال هر جوری بوده با خوردن قرص و دارو زیاد توانستم روزی با پونصد ششصد نفر آدم مختلف سرکار کنار بیام. یعنی لطف خدا بود! اما الان دیگه مشکل اعصابم خیلی حاد شده و نمیتونم دیگه به کارم ادامه بدهم. از ترس اینکه اتفاقی اونجا برام بیافته با کسی درگیر بشم. بخاطر همین الان بیست روزه دیگه سرکارم نمیرم. میخواستم ببینم بنده میتونم از قانون از کار افتادگی استفاده کنم از طریق وکیل یا خودم؟

بله اگر در تمام این سالها سابقه بیمه تان پرداخت شده است و سابقه بستری در بیمارستان هم دارید می توانید درخواست از کار افتادگی دهید. به نظر من بدهید یک کارشناس برایتان مدارکتان را ارسال کند و پیگیری کارتان باشد تا به نتیجه برسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر