محاسبه دیه قطع بند انگشت

 سلام! سال گذشته بند اول انگشت دست راستم در حین کار قطع و دوتا ناخن انگشت اشاره و انگشتری سیاه شد که بعد ناخن‌هایم افتادند و حالا ناخن ها در آمده اند. دیه آنها چقدر می‌شود؟ کارفرما بیمه مسئولیت کرده است.این را هم اضافه کنم که بند اول انگشت پنجم دست راست بود.ضمنا انگشت چهارم نیز آسیب دید که متاسفانه علیرغم یادآوری چند باره من دکتر تشخیصی نداد حالا همان انگشت ورم کرده ‌بطوری‌ که دو برابر همان انگشت دست چپم شده حالا چکار باید کنم؟

دیه بند اول انگشت معادل ۲۰ میلیون تومان میشود رود و دیه هر کدام از ناخن ها ۶ میلیون تومان میشود. می توانید بابت مواردی که نوشته نشده است اعتراض کنید ولی به نظر من موارد فوق ارزش ندارد و همان دیه را بگیرید و بروید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر