دیه له شدن بند انگشت

 سلام خسته نباشید! من بند سوم انگشت وسط دست راستم له شد و استخوان آن شکست و ناخن هم به همراه تکه ای از گوشت انگشت کنده شد به طوریکه استخوان هم معلوم بود و ما به دکتر مراجعه و انگشت رو پیوند کرد. میخواستم با این تفاسیر ببینم دیه انگشتم چقدر میشه؟ و 5 ماه درمان من به طول انجامید یعنی هفته ای 2 الی 3  بار به دکتر مراجعه میکردم برای پانسمان و طول درمان که باید انجام می شد و آیا ارش به من تعلق میگیره یا نه؟ خیلی ممنون؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بابت له شدن بند انگشت یک سوم دیه کامل تعلق میگیرد معادل ۲۰ میلیون تومان. بابت قطع شدن و کنده شدن ناخن  یک درصد دیه تعلق میگیرد معادل شش میلیون تومان. بابت پیوند چیزی تعلق نمی گیرد و بابت طول درمان هم چیزی تعلق نمی گیرد. ممکن است بابت کنده شدن گوشت انگشتان ارش تعلق بگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر