دیه له شدن بند انگشت

 سلام خسته نباشید! من بند سوم انگشت وسط دست راستم له شد و استخوان آن شکست و ناخن هم به همراه تکه ای از گوشت انگشت کنده شد به طوریکه استخوان هم معلوم بود و ما به دکتر مراجعه و انگشت رو پیوند کرد. میخواستم با این تفاسیر ببینم دیه انگشتم چقدر میشه؟ و 5 ماه درمان من به طول انجامید یعنی هفته ای 2 الی 3  بار به دکتر مراجعه میکردم برای پانسمان و طول درمان که باید انجام می شد و آیا ارش به من تعلق میگیره یا نه؟ خیلی ممنون؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بابت له شدن بند انگشت یک سوم دیه کامل تعلق میگیرد معادل ۲۰ میلیون تومان. بابت قطع شدن و کنده شدن ناخن  یک درصد دیه تعلق میگیرد معادل شش میلیون تومان. بابت پیوند چیزی تعلق نمی گیرد و بابت طول درمان هم چیزی تعلق نمی گیرد. ممکن است بابت کنده شدن گوشت انگشتان ارش تعلق بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر