سازمان تامین اجتماعی کمک هزینه درمان را پرداخت نمی کند؟

 با سلام و احترام مجدد! بنده رییس هیات مدیره یک شرکت هستم که مجری ذیصلاح نظام مهندسی است و دفتر نداریم و از منزل مسکونی به عنوان دفتر معرفی کردیم و کار ما چون بیشتر خدمات فنی است نیاز به دفتر نداریم و کد بیمه دفتر مرکزی گرفتیم و از این طریق بیمه اجباری پرداخت کردم و حتی حق بیمه بیماری نیز واریز کردم و مدت سه ماه هست که عمل جراحی دیسک کردم و استراحت پزشکی گرفتم و کمیسیون پزشکی هم تایید کردند و به سازمان تامین اجتماعی ارسال شده و حالا سازمان تامین اجتماعی از پرداخت ایام بیماری خودداری می کند و حتی با درخواست بنده که گفتم غرامت ایام بیماری نمی خواهم فقط اجازه دهید که بیمه سه ماه که بیمه واریز نکردم یعنی اردیبهشت خرداد تیر از طریق شرکت واریز کنم به این علت که میگن چون محل معرفی شرکت مسکونی خودداری می کند . ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید که آیا سازمان این حق را دارد که بنده را از گرفتن غرامت ایام بیماری محروم کند و یا این حق را دارد  که بنده را از واریز  بیمه این سه ماه محروم کند؟

نه! ازمان تامین اجتماعی اگر حق بیمه شما را به صورت ۲۷ درصد یا ۳۰ درصد گرفته باشد حق بیمه درمان را هم از شما گرفته است که در این مواقع از شما حمایت کند و نمی‌تواند بابت اینکه در محل مسکونی کارگاه دارید شما را از این حق محروم کند. اگر مشکل در کارگاه بود همان ابتدای بیمه پردازی باید این مشکل را به شما می کند و حق بیمه پرداختی را تایید نمی کرد البته قانون آنها این کار را می‌کنند و از شما هم معمولاً به جای من نیست مگر اینکه به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر