دریافت بیمه بیکاری کمتر از حق واقعی

 سلام و خسته نباشید . اردیبهشت ماه امسال به علت عدم نیاز محل کار ، قرار داد جدیدی امضا نکردم . پیگیر بیمه بیکاری شدم و همه مدارک رو به طور کامل  در سایت بارگذاری کردم. مدارکی که بارگزاری کردم : نامه عدم نیاز ، قراردادهای کاری ، مدرک تحصیلی ، کلاس های فنی و حرفه ای که شرکت کرده بودم و خلاصه مدرکی کم نبود .

مدت 131 ماه هم سابقه بیمه دارم و 6 سال گذشته بدون کم و کسر و وقفه پرداخت حق بیمه داشتم .بعد از انجام کارها و احراز هویت و بارگذاری مدارک روی سایت ، اعلام کردند فقط 6 ماه بیمه بیکاری تعلق میگیره در صورتی که دوستی داشتم که با مدت زمان کمتری ، یک سال بیمه بیکاری گرفت . البته من سال 87 هم 6 ماه بیمه بیکاری گرفته بودم . من فکر کردم چون مجرد هستم از مدت زمان پرداخت حق بیمه کم شده ولی بازم پرس و جو کردم و متوجه شدم که تا یک سال حق بیمه بیکاری رو باید بگیرم .

ممنون می شوم راهنمایی کنید و اگر نیازی به انجام امور حقوقی است. لطفا اعلام دستمزد بفرمایید تا خدمتتون زحمت پیگیری رو بدم .سپاس گذارم. و منتظر جواب شم؟ 

اگر بیمه اختیاری و یا مشاغل آزاد نداشته باشید و سربازی هم جزء این ماه ها در نظر گرفته نشده باشد باید ۱۸ ماه به شما تعلق بگیرد. بستگی به لیست سابقه بیمه دارد. اگر ۱۳۱ ماه بیمه اجباری و کارفرمایی باشد باید هجده ماه تعلق می گیرد بنابراین شش ماه دیگر به شما تعلق میگیرد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر