دریافت بیمه بیکاری کمتر از حق واقعی

 سلام و خسته نباشید . اردیبهشت ماه امسال به علت عدم نیاز محل کار ، قرار داد جدیدی امضا نکردم . پیگیر بیمه بیکاری شدم و همه مدارک رو به طور کامل  در سایت بارگذاری کردم. مدارکی که بارگزاری کردم : نامه عدم نیاز ، قراردادهای کاری ، مدرک تحصیلی ، کلاس های فنی و حرفه ای که شرکت کرده بودم و خلاصه مدرکی کم نبود .

مدت 131 ماه هم سابقه بیمه دارم و 6 سال گذشته بدون کم و کسر و وقفه پرداخت حق بیمه داشتم .بعد از انجام کارها و احراز هویت و بارگذاری مدارک روی سایت ، اعلام کردند فقط 6 ماه بیمه بیکاری تعلق میگیره در صورتی که دوستی داشتم که با مدت زمان کمتری ، یک سال بیمه بیکاری گرفت . البته من سال 87 هم 6 ماه بیمه بیکاری گرفته بودم . من فکر کردم چون مجرد هستم از مدت زمان پرداخت حق بیمه کم شده ولی بازم پرس و جو کردم و متوجه شدم که تا یک سال حق بیمه بیکاری رو باید بگیرم .

ممنون می شوم راهنمایی کنید و اگر نیازی به انجام امور حقوقی است. لطفا اعلام دستمزد بفرمایید تا خدمتتون زحمت پیگیری رو بدم .سپاس گذارم. و منتظر جواب شم؟ 

اگر بیمه اختیاری و یا مشاغل آزاد نداشته باشید و سربازی هم جزء این ماه ها در نظر گرفته نشده باشد باید ۱۸ ماه به شما تعلق بگیرد. بستگی به لیست سابقه بیمه دارد. اگر ۱۳۱ ماه بیمه اجباری و کارفرمایی باشد باید هجده ماه تعلق می گیرد بنابراین شش ماه دیگر به شما تعلق میگیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر