آیا اختلال دوقطبی مانع اسخدام فرد می شود؟

 با سلام! وقت بخیر! برادر من اختلال دوقطبی دارد و در پرونده پزشکی الکترونیک (سایت سلامت که پزشکان با کد ملی به آن دسترسی دارند) ثبت شده است. الان یک شرکتی استخدامش کرده و قرار شده برای معاینات  طب کار مراجعه کند؟ آیا مشخص میشود و مانع از استخدام میشه راهنمایی می فرمایید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که مراکز معاینات طب کار معمولاً بابت پرونده پزشکی الکترونیک در اینترنت جستجو نمی‌کنند ولی خودشان پزشک دارد و اگر شک کنند که بیمار شما اختلال دوقطبی دارد. ممکن است برای بررسی بیشتر به روانپزشک ارجاع دهد بنابراین بستگی به روز معاینه دارد و نحوه برخورد برادرت. آیا پزشک معتمد مرکز خصوصی معاینه طب کار این موضوع را متوجه بشود یا نشود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر